Moje srdcovky

Úvodní strana » Výživa a hubnutí » Potraviny vhodné pro diabetiky » Dia müsli, cereálie

Dia müsli a cereálie

Kdo by si občas rád nepochutnal na müsli nebo cereáliích? Navíc pokud obsahují ty nejjemnější hoblinky kvalitní čokolády, ořechy nebo sušené ovoce, které tak nádherně křoupe mezi zuby a zasytí na dlouhou dobu. Stačí jen nasypat do jogurtu… Lahoda! Že takovým věcem musíte dát kvůli cukrovce navždy sbohem? Nesmysl! Zaměřte se na müsli pro diabetiky a výborné snídaně můžou pokračovat.

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Dia müsli a cereálie - detailní popis

Domácí příprava a připravené směsi 

Pokud chcete chuť a zdravost takové snídaně ještě vylepšit, bez obav si nakupte potřebné ingredience (základ, ovoce, oříšky a třeba i tmavou čokoládu) a vrhněte se do přípravy vlastního výborného müsli, které bude zcela bez cukru a hlavně – přesně podle vaší chuti. 

Samozřejmě si můžete vybrat i z předmixovaných směsí, které vám práci usnadní. 

Váš kapesní průvodce müsli galaxií

Základ? Pšenice plná prázdných sacharidů vám dobrou službu neudělá, lépe bude, když to zkusíte třeba s ječmenem, nebo se vydejte bezlepkovou cestou – pohanka nebo jáhly jsou nutričně výživné potraviny. Vedle nešlápnete ani s ovesnými vločkami.

Ovoce? Bez ovoce to není müsli, složit jej ale jen z ovoce taky není nejvhodnější. Zvolte jeden nebo dva druhy sušeného ovoce dle vlastní chuti, ve zbytku se ale budou lépe vyjímat semínka nebo oříšky. 

Oříšky jsou jedinou potravinou, ve které se nemusíte přehnaně omezovat. Pokud tedy máte rádi právě je, vyhráli jste jackpot! Užijte si kouzelnou chuť kokosu, mandlí nebo třeba lískového ořechu. 

Cukr a sladidlo? Však to znáte, jak je to s cukrem… Ale v použití sladidla pro diabetiky vám nic nebrání. 

Nejdůležitější, jako snad u každého jídla, ale je, aby vám vaše zvolené či namíchané müsli chutnalo a abyste se po něm cítili dobře.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám