Podrobné informace

Depilační krém For Men byl speciálně vyvinut k jemnému a efektivnímu odstranění mužského ochlupení na těle.Depilační krém For Men byl speciálně vyvinut k jemnému a efektivnímu odstranění mužského ochlupení na těle. Je určen pro všechny partie těla, obzvláště pak pro paže, nohy, hrudník a záda

Informace o produktu

Výrobce: MERZ
Produktová řada:
Kód výrobku: 133154
Kód EAN: 9005356008367
Držitel rozhodnutí: MERZ

Účinky
Depilační krém For Men byl speciálně vyvinut k jemnému a efektivnímu odstranění mužského ochlupení na těle. Je určen pro všechny partie těla, obzvláště pak pro paže, nohy, hrudník a záda. Ochlupení je důkladně odstraněno, nové chlupy nezarůstají a jsou měkké. Pro dokonalou snášenlivost obsahuje Depilační krém For Men přírodní, o pokožku pečující účinné složky. Tyto látky jsou šetrné k pokožce při depilaci a dodávají jí sametový pocit. Bisabolol zaručuje plnou péči pokožce a zklidňuje jí. Panthenol, vitamín, který napomáhá k výstavbě pokožky, má na starosti její hydrataci. Avokádový olej dává pokožce hebký pocit.

Návod na použití
Naneste krém rovnoměrně pomocí přiložené špachtle ve vrstvě asi 1-3 mm tak, aby byly všechny chloupky zcela pokryty. Doba působení krému se liší v závislosti na síle chloupků a jejich růstu. Jestliže se chloupky neuvolňují po 3 minutách, nechce ještě chvíli působit. Nikdy ale ne déle než 8 minut! Mezitím vždy zkuste, zda nedochází k jejich uvolňování. Setřete pomocí přiložené špachtle krém společně s chloupky. Na závěr opláchněte pokožku důkladně vlažnou vodou.

Kontraindikace
Nenanášejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku.

Důležitá upozornění
Doporučujeme ověřit reakci pokožky na malé části kůže před prvním použitím Depilačního krému For Men. Jestliže se během 24 hodin neobjeví nežádoucí reakce, může začít s depilací. Nenanášejte na poraněnou nebo podrážděnou pokožku. Nepoužívejte bezprostředně po aplikaci žádné přípravky obsahující alkoholické látky.

Recenze

Recenze produktu Depilační krém For Men 150 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Depilační krém For Men 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze