Podrobné informace

působí účinně a rychle přímo na postiženém místě

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: CLEAN & CLEAR
Produktová řada: Clean & Clear pleťové krémy a masky
Kód výrobku: 11228
Kód EAN: 3574660178821
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Zaměřeno na akné

Důkladné čištění pomáhá udržovat tvou pleť čistou, přesto se mohou objevit otravné pupínky. Ošetři je správnými přípravky, aby ses jich zbavila a zabránila tvorbě dalších.

Výzkumný a vývojový tým Clean & Clear, který se léta úspěšně zabývá dospívající pletí, vyvinul novou technologii na její ošetření - výrobky řady Advantage, které působí na všechny příčiny vzniku akné najednou: nadbytečnou mastnotu pleti, ucpané póry i zánět. A to vše díky obsahu jedinečné kombinace přírodních látek (cedrového dřeva, skořicové silice a mechové růže) a látky osvědčené v boji proti akné (kyselina salycilová).

Gel pro lokální ošetření akné

Gel působí účinně a rychle přímo na postiženém místě. Přírodní ingredience obsažené v gelu akné viditelně zmenší a sníží zarudnutí již přes noc. Navíc je dostatečně jemný, proto jej lze aplikovat i 2x denně. Nanáší se přímo na existující nebo tvořící se pupínek.

Balení: 150ml

Recenze (4)

Recenze produktu Clean-Clear krém lokální gel ošetřující 15ml

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 95 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (3)

100 %

(3) (2)

100 %

Jsem nadmíru spokojena. Používám už dlouho. Doporučuji všem, kteří mají problematickou pleť. Největší viditelné změny pleti jsou když nanesete přípravek na noc.

  • Opravdu je vidět efekt výrobku už po 4 hodinách jak je uvedeno.

(1) (3)

80 %

Začnu tím špatným. Cena je docela vysoká na tak malý výrobek. Není nejdražší, ale ani nejlevnější. Ale stojí to za to dát peníze, protože funguje na 1. ;) No, nevím jestli to gel stihne do 4 hodin (zmírnění velikosti pupínku, zmenšení zarudnutí) ale do 6-7 hodin mi opravdu dost pomohl. Musím říct, že jsem to nečekala, ale vážně mi pomohl! Nanáší se lokálně, tzn. na pupínek, ne že si to vymačkáte na obličej a rozmažete, to fakt né :D Není to krém, ale gel. Za mě ano..:)

  • Účinek
  • Cena

(3) (2)

100 %

Velice účinný gel, zarudnutí mizí již po hodině od aplikace. Doporučuji.

Diskuze (1)

Diskuze k produktu Clean-Clear krém lokální gel ošetřující 15ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(3) (2) (0) 12/06/2010

Michaela N. - gel

opravdu účinný a velice příjemný na pleť,mohu doporučit

Vstoupit do diskuze