Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárny.cz » Články a blogy » Pomozte dětem růst, aby byly zdravé a silné

Pomozte dětem růst, aby byly zdravé a silné

Začátek podzimu kromě nepříznivého počasí s sebou přináší i nedostatek přírodních zdrojů vitamínů. Také pobyt dětí v předškolním i školním kolektivu může mít nepříznivý vliv na jejich zdravotní stav. Celkově zeslabený organismus je náchylnější k různým respiračním onemocněním či virózám.

Pomozte dětem růst, aby byly zdravé a silné

Také u mého syna se s nástupem do školky a příchodem podzimu začaly objevovat podobné obtíže. Po týdnu domácího léčení se zdálo vše v pořádku. Dva dny po návratu do školky se však nemoc vrátila. Takto se to opakovalo prakticky celý podzim a zimu.
V následujícím roce jsem se chtěla těchto problémů vyvarovat. Na doporučení kamarádky jsem si proto v lékárně zakoupila Kindervital pro děti.

Kindervital

pro děti je lahodný přírodní tekutý přípravek, který podporuje děti během jejich růstu, pomáhá jim zůstat aktivními a zdravými a zvyšuje jejich odolnost a bystrost. Je bohatý na vitamín C a kalcium, které podporují tvorbu a udržení zdravých kostí, chrupavek a zubů. Je také zdrojem komplexu vitamínu B, vitaminu D a různých posilujících rostlin a bylin.
Vyvážené složení Kindervitalu pro děti je ideální k zabezpečení dětské potřeby esenciálních vitamínů a kalcia. Následující podzim jsem s potěšením sledovala, že zameškané dny ve školce by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Nejen že se synovi vyhýbala téměř veškerá sezónní onemocnění a to i v době tzv.chřipkové epidemie, ale překvapila mne i jeho zvýšená chuť k jídlu. Kindervital pro děti mohu všem doporučit.

nakupovat

Související zboží

všechny články

Přečtěte si

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám