Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Zatočte s jarní únavou

Zatočte s jarní únavou

Trávení Psychika

Připadáte si bez nálady a bez energie? Máte s příchodem jara pocit, že jste zcela vyčerpaní a na nic nemáte sílu? Aby mohlo vaše tělo dobře fungovat a pracovat, musí mít každá jeho buňka dostatek energie. Pro lepší efekt je vhodné kombinovat zdroje rychlé i dlouhodobé energie.

Zatočte s jarní únavou

Rychlou energii potřebujete, pokud se po vyšším fyzickém či psychickém výkonu cítíte momentálně vyčerpaní a nemáte sílu se už ani pohnout nebo nad něčím dále přemýšlet. Tady má ke slovu přijít dextróza – hroznový cukr. Rychle se vstřebává, nástup účinku je rychlý a nakopne vás tak k podání okamžitého výkonu. Je také dobrým zdrojem energie pro mozek.

Jestliže se ale cítíte dlouhodobě sklesle, jako by z vás někdo vysál elán a nadšení do života, je potřeba dodat energii jiného typu. Nejdůležitějším prvkem pro výrobu dlouhodobé „životní“ energie v těle je koenzym Q10. Zabezpečuje většinu naší energetické potřeby. Naše tělo si jej umí vyrobit samo, s přibývajícím věkem, nemocí či nevyváženou stravou ale jeho produkce klesá a není již dostačující. Pak je potřeba jej dodat „zvenčí“. Vítaným pomocníkem jsou tak doplňky stravy.

Jednoduše a příjemně

Získat nový příliv energie pomohou energetické vitaminové tablety Energit. Jejich skvělou ovocnou chuť a energizující účinek jistě není třeba dlouze představovat. Energit představuje pohodlný způsob, jak tělu dodat novou sílu. Kombinuje hroznový cukr i koenzym Q10. Ty navíc doplňují nezbytné vitaminy C, E a beta-karoten.

Náš tip: Energit TIR pro řidiče s extraktem z guarany. Tento zdroj kofeinu má delší účinek než káva, uvolňuje se postupně a nezatěžuje žaludek. Osvěžující příchuť citronu nebo višně povzbudí každého řidiče a dodá mu chuť na cesty.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám