Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Probuďte v sobě vášeň. Přírodní afrodiziaka vám v tom pomohou

Probuďte v sobě vášeň. Přírodní afrodiziaka vám v tom pomohou

Zdraví z přírody Ženy Muži

Říká vám něco kotvičník, maca či ženšen? Možná jste je ještě nepoužili, ale to neznamená, že si díky nim nemůžete zpestřit život. Intimní život. Tyto rostliny totiž patří mezi nejúčinnější přírodní afrodiziaka pro ženy i pro muže. Tak co, vyzkoušíte je? :-)

Probuďte v sobě vášeň. Přírodní afrodiziaka vám v tom pomohou

Hned na úvod musíme říci, že za využívání afrodiziak se nikdo rozhodně nemusí stydět. I když vás v ložnici netrápí žádné problémy, afrodiziaka mohou být příjemným zpestřením. Navodí tu správnou atmosféru a povzbudí sexuální touhu. Uvidíte, že díky přírodním afrodiziakům zažijete nezapomenutelnou noc

Přírodní afrodiziaka využívali už staří Egypťané. Tehdy používali na příklad ocásky z ještěrek nebo bodliny mořských ježků.  V našich končinách ale těmto prostředkům moc neholdujeme a volíme spíše byliny. Spoustu koření a bylin dnes používáme v kuchyni, aniž bychom věděli, že jsou to afrodiziaka. Slyšeli jste už lidové rčení „trocha pepře, ať se vzepře"? To rozhodně není náhoda... 

Objevte účinky kotvičníku zemního 

Někdy se mu také říká „zelená viagra“. Tato malá nenápadná bylina v sobě ukrývá velkou sílu. Dnes už roste na všech světadílech, ale původem je ze Středozemí. Kotvičník má chlupatý stonek a listy a kvete žlutě. U nás ho údajně můžete nalézt na kolejištích, ale pokud na něj narazíte, bude to spíše vzácnost. Naštěstí si ho můžete jednoduše koupit v lékárně a využít jeho neobvyklé účinky. 

Kotvičník zemní (lat. Tribulus Terestris) je ceněný především pro podporu potence u mužů (údajně zvyšuje hladinu testosteronu až od 30 %). U žen zvyšuje hladinu estrogenu ještě o něco více. Kotvičník zvyšuje sexuální touhu u mužů i u žen, a dokonce má podporovat i plodnost. 

Kotvičník zemní má ale i další skvělé vlastnosti - například podporuje nárůst svalové hmoty, obsahuje hodně vitamínu C, má zlepšovat krevní oběh a snižovat hladinu cholesterolu. 

Další přírodní afrodiziaka pro muže a ženy: 

  • Ženšen pravý - tato korejská a čínská bylina je ceněná hlavně pro svůj kořen. Už před 5000 lety jí lidé přisuzovali až mystické účinky. Ženšen na naše tělo působí velmi komplexně. Číňané dokonce tvrdili, že je klíčem k dlouhověkosti. Kromě toho působí také jako přírodní afrodiziakum. Vyrovnává hormonální aktivitu a pozitivně působí na erekci a plodnost. 
  • Maca - velmi zvláštní bylina, která roste 5000 metrů nad mořem v Jižní Americe. Má vysokou výživovou hodnotu, obsahuje esenciální živiny, a díky tomu údajně zvyšuje potenci u mužů a zabraňuje neplodnosti.  

Okořenit si svůj milostní život pomocí afrodiziak není vůbec nic špatného. Sáhněte spíše po bylinkách, protože přírodní afrodiziakum je to nejlepší! 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka