Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Parasic - zatočte s parazity

Parasic - zatočte s parazity

Trávení Péče o tělo Imunita Detoxikace

Paraziti. Že se vás to netýká? Že je mají pouze vaši domácí mazlíčci? Tak to je velký omyl. S parazity se už setkal každý z nás. Většina je ale neřeší do té doby, než se objeví nějaké vážnější symptomy. Mnohem vhodnější však je problémům způsobeným parazity předcházet. Jak? Jednoduše!

Parasic - zatočte s parazity

Lidští parazité vedou jakousi válku uvnitř našeho těla. Dlouho o sobě nedávají vědět, jsou však vytrvalí a dokážou napáchat nemalé škody. S parazity se setkalo devadesát procent populace. Je tedy velmi pravděpodobné, že i vy v sobě nějakého toho parazita hostíte. Jak to vlastně poznáte?

Možné signály, že vás trápí paraziti:

  • Pocity hladu a problémy s váhou, nechutenství.
  • Trávicí potíže, bolest v břiše, plynatost, průjmy, nafouknuté břicho.
  • Pocity na omdlení, motání hlavy, závratě.
  • Kožní problémy - svědění, alergické reakce.
  • Poruchy spánku, chronická únava.
  • Snížená imunita, náchylnost k virózám.

A kdo patří mezi nejohroženější skupinu? Především majitelé domácích mazlíčků, konzumenti syrového masa, cestovatelé... Někdy jen stačí, abyste si pořádně neomyli zeleninu nebo si zapomněli umýt ruce pro mazlení s kočkou či psem. Parazité jsou zkrátka všude kolem nás a je velmi těžké se jim vyhnout.

Mazlíčky odčervujeme, proč ne taky sebe?

Každý, kdo má kočku nebo psa, jistě dobře ví, že je musí pravidelně odčervovat. Mazlíček jinak hubne, nemá chuť k jídlu a je apatický. Podobně je tomu i u lidí. Ti za tím ale většinou hledají nejrůznější (mnohdy hrůzostrašné) anamnézy, zatímco řešení mají po ruce. Existuje komfortní způsob, jak se parazitů zbavit - tablety na odčervení lidí.

To, že naše tělo trápí všelijaké breberky, se vědělo už dávno. Však jsou také známé mnohé babské rady na odčervení lidí (česnek proti škrkavkám, dýňová semínka proti tasemnici, pelyněk pro vypuzení červů a podobně). Moderní doba si ale žádá trochu jednodušší, rychlejší a hlavně pohodlnější řešení. A přesně proto se začaly vyrábět tablety na odčervení. Pamatujete? Už jsme o nich psali - o tabletách Wurm Ex. Tentokrát se pojďme podívat na produkt Parasic.

Zbavte se parazitů. Jednoduše, rychle, pohodlně

Přípravek Parasic je přírodního složení. Obsahuje silný extrakt listových pupenů ořešáku královského, které likvidují parazity ve střevech. Další přírodní extrakty podporují účinek přípravku a pomáhají nastolit ve vašem těle rovnováhu:

  • kořen omanu pro normální trávení
  • kořen kurkumy pro zdravá játra a kontrolu zánětlivých reakcí vtěle
  • hořčík pro normální činnost nervové soustavy
  • selen pro správnou funkci imunitního systému

Jednou ročně proveďte přírodní odčervení organismu. Stačí užívat 2 tablety večer před jídlem, které pořádně zapijete vodou. Je důležité, abyste Parasic brali měsíc v kuse, tady 30 dní. Jedině tak bude odčervení úspěšné. Výsledky zaznamenáte velmi brzy - budete mít více energie, chuti do života i chuti k jídlu.

Díky přírodnímu složení vám Parasic rozhodně neublíží, tak co kdybyste ho vyzkoušeli? Nic neriskujete, jen to, že se budete cítit lépe... a o to přesně jde!

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka