Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Nový Fit and Slim koktejl. Náhrada jídla, když nestíháme jíst.

Nový Fit and Slim koktejl. Náhrada jídla, když nestíháme jíst.

Trávení Hubnutí Superpotraviny Tuky

Po Vánocích se většina z nás snaží hubnout. Často se stává, že když hubneme, nestíháme jíst a to je smrtelná chyba!

Nový Fit and Slim koktejl. Náhrada jídla, když nestíháme jíst.

Ruku na srdce, nejčastější chybou při dietě je vynechávání jídel během dne a jejich celkově nízký počet (minimální frekvence jídel 5 x denně, je pro někoho nedostižný sen). Kvůli cestě do práce nestíháme snídat, během pracovní doby posouváme oběd na pozdější dobu nebo ho vynecháme a jako špatnou variantu volíme rychlé náhražky čehokoli včetně instantních polívek, salátů nebo pečiva.

A to je špatně. Tělo potřebuje pravidelný příjem kalorií, aby nemuselo ukládat energii ve formě tuku na horší časy. Při nepravidelném stravování naše tělo nemá jistotu přívodu kalorií a snaží se tak uložit z každého jídla co možná nejvíc. Je to evoluční záležitost. Dříve totiž nebylo jídlo k dostání na každém rohu a člověk musel vynaložit velké úsilí, aby se najedl. Musel zasít, sklidit, pěstovat, konzervovat, lovit, prostě se musel se otáčet.

Vyměňte náhražky za plnohodnotnou náhradu stravy – vyvážený lahodný koktejl Fit and Slim!

Všechny náhražky mají jednu společnou vlastnost, mají nízký obsah kalorií a nezasytí! Fit and Slim je plnohodnotná nízkokalorická náhrada stravy s předepsaným obsahem poměru všech hlavních živin, tedy bílkovin, sacharidů a tuků. Obsahuje navíc odpovídající množství vlákniny, prospěšné omega 3 tuky a celé spektrum vitaminů a minerálů. Obsahuje navíc i antioxidanty z Acaí plodů a L-karnitin. Koktejl je lehce rozpustný ve vodě nebo odtučněném mléce. A hlavně je velmi hendy, prostě všude ho máte s sebou. Proto, když nestíháte hlavní jídlo, a je jedno jestli oběd nebo večeři, stačí rozmíchat jednu doporučenou dávku a nemusíte vynechávat žádné hlavní jídlo. Fit and Slim je velký pomocník u těch, kteří mají problém s dietou a počtem denních jídel. Navíc ho můžete mít ve dvou brilantních příchutích vanilky a jahody.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám