Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárny.cz » Články a blogy » Nenechte léto trápit vaší pokožku

Nenechte léto trápit vaší pokožku

Péče o tělo Kosmetika Kůže

Častým problémem v parních letních dnech může být dehydratace. Všude nás straší tím, co může způsobit. Nevolnosti, pergamenová kůže, slabost, někdy křeče a při extrémních projevech i ztrátu vědomí. A i když je sluníčko balzámem na duši, v přehnaném množství má slunce a horko ve spojení s nedostatkem tekutin dopad nejen na náš zdravotní stav, ale také na stav naší pokožky, který může mít dlouhodobý dosah. Takovým nežádoucím projevům mohou zabránit kvalitní kosmetické výrobky Menalind.

Nenechte léto trápit vaší pokožku

Proto je v létě dobré nejen dodržovat pitný režim ale také pečlivě pečovat o svoji pokožku. Té nejvíce pomůže správná hydratace a přísun látek, které může právě v horku a na slunci rychle ztrácet. Dehydrovaná pokožka má pak viditelné nepříjemné projevy stárnutí, opotřebení a trvalých následků v podobě pergamenové kůže či krabacení na kloubech, prstech u rukou, obličeji či krku.

Menalind nenechá vaši pokožku trpět

Elasticitě, zpomalení projevů stárnutí a přirozenému vzhledu naší pokožky nejlépe napomáhají kosmetické přípravky bez zbytečné parfemace, barviv, konzervačních látek a chemických olejů, takové produkty najdeme v řadě Menalind Derm, která vedle krémů nabízí například mycí olej, sprchový olej, ošetřující mléko či sprchovou emulzi. Tyto produkty jsou vhodné i pro ty, které trápí atopický ekzém.

Zdraví a hygiena i velmi namáhané pokožky je zachráněna

Dehydratace ovšem netrápí pokožku jen v létě, nebo při extrémních výkyvech teplot, ale je také nepříjemným projevem při dlouhodobých nemocech a u pacientů, kteří jsou upoutání na lůžko. Produkty Menalind nemyslí totiž jen na krásu a mladistvost pokožky, ale také na tyto pacienty, jejichž kůže často trpí. A proto přináší řadu Menalind Professional, která odborně minimalizuje projevy spojené s dlouhodobým upoutáním na lůžko a pacientům uleví.

Kosmetika Menalind Professional přináší produkty, které ulevují staré, suché a opotřebované pokožce a to jak při hygieně a prevenci tak při každodenní péči. Řada Menalind Professional je především kosmetika pro osoby s citlivou a zralou pokožkou a pro osoby s únikem moči a připoutané na lůžko.
V Řadě Menalind Professional najdeme tělové mléko, které obsahuje Panthenol a velmi rychle regeneruje suchou pokožku. Menalind krém na ruce obsahující Kreatin pomáhá nejvíce namáhané kůži na lidském těle, tedy na dlaních a kloubech rukou. Hygienickou péči poskytne lidem s dlouhodobými problémy a upoutaným na lůžko Menalind mycí emulze, která zajistí nejen potřebnou hydrataci, ale také pomůže s neutralizací zápachu a bakterií při inkontinenci a komplexní péči o pokožku po koupeli i dehydrataci zajistí ošetřovací olej, který se navíc lehce roztírá a nezanechává na pokožce mastný film.

Dehydratovaná pokožka, ať už vlivem slunce, horka či dlouhodobým upoutáním na lůžko rychleji stárne, ztrácí pružnost a na namáhaných partiích jako jsou klouby, ruce, obličej a krk se projevuje neestetickým krabacením. Proto je nutné o pokožku pečovat průběžně, i v nižším věku, aby se do budoucna tyto projevy minimalizovaly a nebo odbouraly.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám