Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárny.cz » Články a blogy » Na uhašení žízně je nejlepší čistá voda

Na uhašení žízně je nejlepší čistá voda

Pijete rádi obyčejnou vodu? Třeba tu z kohoutku? Její kvalitu odborníci v čističkách pečlivě kontrolují, protože musí být pro organismus zcela bezpečná. Ne každému však vyhovuje její chuť. To však můžete rychle a jednoduše změnit! Použijte filtrančni konvici Dewberry a uvidíte, jak si pochutnáte!

Na uhašení žízně je nejlepší čistá voda

Vodní filtry Dewberry oceníte určitě i pokud si chcete být jisti kvalitou vody. Díky nim se už nebudete muset trápit otázkou, jak dlouhým a případně starým potrubím se přivádí voda právě do vašeho kohoutku. Filtry Dewberry jednoduše a rychle odstraní z vody chlor a jeho deriváty, škodlivé kovy a jakékoliv nežádoucí příchutě a pachy.

Balená, nebo z kohoutku?

Preferovali jste zatím spíše balenou vodu? Pokud zkusíte filtrační konvice Dewberry, ušetříte nejen svoji kapsu, ale ocení to i vaše záda. Prostě už nebudete muset nosit těžké lahve. Kromě toho pomůžete i přírodě, pro kterou jsou plasty v podstatě nepřekonatelnou překážkou. Díky vodním filtrům Dewberry přitom budete mít jak doma, tak v práci čistou a chutnou vodu vždy při ruce.

Na čaj, kávu, polévku nebo jen tak na pití

Vodu, která proteče filtry Dewberry, lze využít v podstatě na vše, nač si vzpomenete. Můžete ji nejen rovnou nalít do sklenky a vypít, ale připravíte z ní i báječnou kávu nebo čaj. Nebo třeba i oblíbenou polévku či cokoli dalšího. Můžete s ní i zalévat květiny. V každém případě jakmile jednou vyzkoušíte kávu připravenou z této přefiltrované vody, nebudete chtít jinou.

Bez vodního kamene

Vodní filtry Dewberry ocení také vaše varná konvice. Při filtraci se totiž snižuje i tvrdost vody, takže už se nebudete muset trápit se zdlouhavým čištěním varné konvice od vodního kamene.

Nadčasová elegance

Dewberry vás zaujmou i potěší nejen svými schopnostmi, ale také jedinečným designem. Ať už si zvolíte filtrační konvici Dewberry Classic nebo Dewberry Classic SlimLine, která se vejdou i do dveří lednice, budete vždy spokojeni. Snadná je i aplikace speciálního filtru – stačí ho jednoduše našroubovat. Jeho životnost přitom nemusíte nijak složitě hlídat - digitální indikátor životnosti vám vždy ukáže, kdy je nutné filtr vyměnit. Díky protiskluzovému povrchu dna konvice, který brání převrhnutí, bude manipulace s Dewberry snadná i pro děti.

Pitný režim lehce a jednoduše

Správný pitný režim je velmi důležitý. Chuť vody je přitom jedním ze zásadních kritérií v tom, jak často pijeme a v jakém množství. S přefiltrovanou vodou Dewberry si můžete udělat z pití opravdový požitek. Tak proč to nezkusit?

 

nakupovat

Související zboží

všechny články

Přečtěte si

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám