Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárny.cz » Články a blogy » Máte v lékárničce přípravek na drobná poranění?

Máte v lékárničce přípravek na drobná poranění?

Péče o tělo Léčivé přípravky Bolest Kůže

Léto ještě nekončí a proto jsou bodnutí komárem, popálení kopřivou na večerní procházce nebo úraz při prvních krocích na bruslích stále aktuální.

Máte v lékárničce přípravek na drobná poranění?

Pokud máte děti, právě v létě asi nejčastěji lepíte kolena a ruce dětskou náplastím s obrázkem. Malé rány, které někdy dokážou pěkně znepříjemnit život. V té době ze své lékárničky vyndejte přípravek z řady Cicabio. Že tam žádné Cicabio nemáte? Co vlastně Cicabio je?

Cicabio představuje inteligentní přístup k hojení poškozené kůže, protože jde o první reparační produkt, který úspěšně urychluje všechny stádia procesu hojení už od úplného začátku až do zhojení. Cicabio najdete ve dvou různých aplikačních formách jako Cicabio krém a Cicabio lotion. Rozhodnutí – kdy použít na hojení krém a kdy tekutější strukturu – lotion závisí na nálezu v místě poškozeného kožního povrchu. Při drobných poranění, při kterých už rána zaschla a vytvořil se strup anebo v místech např: po bodnutí hmyzem, stačí nanést krém. Krém Cicabio jemně vmasírujte do rány a nechte působit. Pro správnou účinnost aplikujte dvakrát denně.

V případě ran spojených s tvorbou strupu – na plochy mokvající – podle základní zásady hojení – „na vlhké“ je vhodnější Cicabio lotion. Tento přípravek aplikujte přímo na ránu a pro lepší účinnost taktéž dvakrát denně. Oba přípravky vytvoří na ráně „dýchající náplast“ – bariéru, která zabraňuje další infekci rány.

Cicabio krém či lotion jsou vhodné i po různých dermatologických zákrocích anebo estetických operacích. Použití přípravků pro reparaci pokožky zlepší kvalitu hojení a zaručí rychlejší a esteticky příznivější výsledek.

Při hojení se vytváří strupy, které má většina lidí tendenci strhávat. Ale i strup má svou úlohu při procesu léčení. Jeho předčasným strhnutím, dochází k prodloužení hojení, nežádoucímu zvětšení poraněné plochy rány a může dojít ke zbytečné tvorbě jizvy i u takových ran, které nebyly tak hluboké, aby po nich zůstaly jizvy.

V létě jsou časté problémy s bodnutím hmyzem a následné svědění a rozškrabání si postiženého místa. Oba přípravky obsahují patentovanou formu Antalgicine, která zmírňuje svědění a odstraňuje tak nepříjemné pocity v době hojení. Díky produktům Cicabio už se drobných nehod bát nemusíte.

LABORATOIRE BIODERMA biologie ve službách dermatologie.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám