Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárny.cz » Články a blogy » Feel eco - to jsou ekologické produkty do domácnosti

Feel eco - to jsou ekologické produkty do domácnosti

Unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků Feel eco od ryze české firmy Fosfa Břeclav plně korespondují s ekologickým životním stylem generace, která má zájem chovat se šetrně k životnímu prostředí.

Feel eco - to jsou ekologické produkty do domácnosti

Hluboký respekt k přírodě a úcta k životnímu prostředí v kombinaci s náročnými požadavky zákazníků, kteří vyžadují vždy maximální a perfektní výsledek při praní prádla nebo úklidu, to jsou základní hesla, která stála na začátku cesty vývoje unikátní produktové řady pracích a čisticích prostředků Feel eco od ryze české firmy Fosfa Břeclav. Samotná filozofie značky vyjadřuje hodnoty jako respekt, úcta a důvěra, které společnost nebere jen jako frázi a Feel eco je toho důkazem.

Feel eco je životní postoj a produkty jako práškové prací prostředky, prací gely, aviváže, odstraňovač skvrn, prostředky na ruční mytí nádobí, prostředky do automatických myček nádobí nebo čisticí universální prostředek a prostředek na mytí toalet plně korespondují s ekologickým životním stylem generace, která má zájem chovat se šetrně k životnímu prostředí a přispět k udržitelnému rozvoji života na naší planetě i pro další generace.

Všechny výrobky Feel eco jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin na přírodní bázi, které jsou v přírodě velmi snadno odbouratelné. To potvrzuje i přísný ekologický certifikát Evropské Unie – Ecolabel, jenž výrobce pro své produkty obdržel. Poměrně složitý certifikační proces zaručuje vysokou účinnost Feel eco produktů srovnatelnou s běžně dostupnými značkovými produkty na trhu. Tato vysoká účinnost a kvalita produktů Feel eco je doložena také testováním v nezávislých akreditovaných laboratořích a vyvrací v lidech hluboce zakořeněný názor, že ekologické prostředky nejsou účinné. Žádný z produktů Feel eco není testovaný na zvířatech.

Při rozhodování o koupi prostředků do domácnosti je jedním z kritérií samozřejmě také cena produktu. Výrobky Feel eco jsou díky inovativním recepturám vysoce koncentrované, takže stačí tedy použít velmi malé množství prostředku a přitom dosáhnout vysoce efektivního výsledku. Výrobky tak déle vydrží a tím ušetří vaší peněžence další zbytečné výdaje. Vždyť už i naše babičky říkaly: „Nejsme tak bohatí, abychom kupovali levné věci“ a v tomto případě to platí dvojnásob.

Nechte se i vy oslovit výrobky řady Feel eco, které mají tisíce spokojených zákazníků. Nechte se strhnout kvalitou produktů Feel eco, kterou podtrhuje jejich líbivý a praktický design oceněný bronzovou medailí ve světové soutěži WorldStar for Packaging v konkurenci produktů z celého světa.

Feel eco je srdeční záležitost! Za to ručíme!

nakupovat

Související zboží

všechny články

Přečtěte si

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám