Podrobné informace

Umožňuje rychlé a bezbolestné odsávání mateřského mléka. Regulovatelná prsní odsávačka je používaná na nejlepších klinikách a v porodnicích. Chicco exkluzivní ventilek pro regulaci intenzity sání a dává Vám možnost vybrat úroveň odsání

Informace o produktu

Výrobce: ARTSANA S.P.A.
Značka: CHICCO
Kód výrobku: 53433
Kód EAN: 8003670715450
Držitel rozhodnutí: ARTSANA S.P.A.

Regulovatelná prsní odsávačka One Hand

Prsní odsávačka je pro čerstvou maminku drahocenným pomocníkem.

Chicco Nursery Centrum pro Vás vyvinulo jedinečnou odsávačku s možností nastavení intenzity odsávání. Umožňuje rychlé a bezbolestné odsávání mateřského mléka a simuluje přirozený sací rytmus dítěte. Vaše dítě pije v cyklech, které nejsou pravidelné a mohou měnit svoji intenzitu v průběhu jednotlivých kojení. Z tohoto důvodu má prsní odsávačka Chicco exkluzivní ventilek pro regulaci intenzity sání a dává Vám možnost vybrat úroveň odsání, která nejlépe vyhovuje fyziologii Vašeho prsu. Regulovatelná prsní odsávačka je používaná na nejlepších klinikách a v porodnicích. Odsávačka zajišťuje pomocí exkluzivního odsávacího systému šetrné a bezbolestné odsání mateřského mléka. Systém odsávání může být přizpůsoben Vašim potřebám a fyziologii Vašich prsou.

Společnost Piccollo, s.r.o. byla založena v roce 1992 jako výhradní distributor značky Chicco se sídlem v Itálii. V roce 1993 začala společnost spolupracovat s norskou firmou Hamax (boby, kluzáky, cyklo - sedačky a helmy). V roce 1995 společnost otevřela v Praze svůj první obchod s dětským sortimentem, především výrobky značky Chicco. Tento obchod spravuje dceřinná společnost CPI s.r.o. a v současné době se nachází v přízemí nákupního centra Nový Smíchov (M Anděl).

Recenze (1)

Recenze produktu Chicco F Odsávačka One Hand 69820

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Chicco F Odsávačka One Hand 69820

Přidat nový příspěvek do diskuze