Podrobné informace

Polykarbonátová kojenecká láhev se silikonovým dudlíkem.

Informace o produktu

Výrobce: ARTSANA S.P.A.
Značka: CHICCO
Kód výrobku: 64568
Kód EAN: 8003670742203
Držitel rozhodnutí: ARTSANA S.P.A.

Polykarbonátová kojenecká láhev se silikonovým dudlíkem.
Dudlík je vybaven speciálním ventilkem proti škytání, který kontroluje přívod vzduchu a nahrazuje přebytečný vzduch mlékem. Efektivně tak napomáhá snížení rizika vzniku bolestivé koliky a škytavky.

Chicco fyziologická láhev byla vyvinuta Chicco Nursery Center ve spolupráci s pediatry, porodníky a odborníky na léčení nepravidelnosti chrupu. Každý sebemenší detail byl propracován na základě hloubkového studia fyziologie novorozenců, za účelem dosažení optimální rovnováhy mezi sáním, polykáním a dýcháním jako při kojení z matčina prsu.

Fyziologický dudlík má speciálně široký tvar velmi podobný tomu, jaký má prsní bradavka matky, nabízí tu nejlepší oporu pro dětské rty. Dudlík je vyroben ze speciálního silikonového materiálu. Délkou je dudlík velmi podobný mateřské bradavce. Navíc je dudlík vybaven speciálním ventilkem proti škytání, který kontroluje přívod vzduchu a nahrazuje přebytečný vzduch mlékem, které odchází z lahve, a také zajišťuje pravidelný tok mléka. Díky tomu snižuje výskyt problémů, které jsou jinak běžně spojeny s krmením z lahve, jako např. škytavka, kolika, atd. Široké hrdlo lahvičky je ideální pro snadné plnění.Nerozbitná, lehká, fyziologická kojenecká láhev s objemem 150 ml je vhodná i pro sterilizaci ve vysokých teplotách.
Tuto láhev můžete doplnit jakýmkoliv dudlíkem z fyziologické řady.

Recenze (1)

Recenze produktu Chicco F Láhev polykarbonová 150 ml silikon dudlík 0+ balónky

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Chicco F Láhev polykarbonová 150 ml silikon dudlík 0+ balónky

Přidat nový příspěvek do diskuze