Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Český lékopis 2005

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.

Český lékopis 2005
Český lékopis 2005 (ČL 2005) vychází z 5. vydání Evropského lékopisu a jeho prvního a druhého doplňku, obsahuje však v plném znění pouze texty nových,...Více informací
Kód výrobku: 46599
Cena s DPH: 3 666 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Český lékopis 2005

Články a statě, které nemají žádnou změnu, se v Evropské i Národní části ČL 2005 uvádějí až na výjimky odkazem na ČL 2002 nebo jeho doplňky s příslušným návětím a s těmito předchozími lékopisy tak vytváří ucelenou publikaci. Český lékopis 2005 je doplněn kompaktním diskem (CD), který obsahuje všechny platné texty v plném znění. Je dodáván pouze těm zákazníkům, kteří si zakoupili Český lékopis 2005. ČL 2005: - je závazná právní norma stanovující požadavky na jakost, postup při přípravě, zkoušení, uchovávání a dávkování léčiv, - platí zejména pro farmaceuty, lékaře, veterinární lékaře, chemiky, biochemiky, biology, laboranty a osoby podílející se na přípravě, výrobě, kontrole, hodnocení a uchovávání léčiv, - je nezbytná pomůcka do všech lékáren, pro všechny výrobce a distributory léčiv, - by měl být k dispozici zejména u krajských a městských veterinárních správ, Ministerstva zdravotnictví, Ministerstva zemědělství, Ministerstva průmyslu a obchodu, Státního ústavu pro kontrolu léčiv, Ústavu pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz