Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Časopis Rodina a zdraví - 100str.

60
1
starstarstarstarstar  60 %
Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Časopis Rodina a zdraví - 100str.
Časopis zaměřený na rodinu, zdraví, zdravý životní styl, mezilidské vztahy a medicínu. Více informací
Kód výrobku: 100378
Cena s DPH:
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Časopis Rodina a zdraví - 100str.

Časopis zaměřený na rodinu, zdraví, zdravý životní styl, mezilidské vztahy a medicínu. Měsíční periodikum. Přináší zajímavé rady a rozhovory.

Užití
Časopis Rodina & zdraví edukovaně a zároveň čtivě a zajímavě informuje širokou veřejnost o poznatcích moderní medicíny a zdravotnictví. Redakce časopisu se zvýšenou pozornosti a citlivostí reflektuje především bezprostřední strastí a zájmy svých čtenářů. Obsahovou vyváženost zajišťují zkušené žurnalisté s dlouholetou praxí v oblasti zdravotnictví. Zároveň zde publikuje řada renomovaných odborníků působících napřič českou medicínou. Rodina & Zdraví se aktuálně věnuje zdravotním rizikům aobtížím nastávajících maminek,jejich dětí, manažerů, seniorů a dalších rizikových skupin a přináší kvalifikované informace a doporučení pro řešeni těchto akutních i hrozících nebezpečí. Rodina & Zdraví se neopomíná věnovat i otázkám zdravé výživy a životního stylu a dalším tematickým seriálům zaměřeným na prevenci. Přirozená forma sebevzdělávání přichází skrze odborné poradny a rubriky představující novinky v jednotlivých oborech zdravotnictví. Uvolnění pak pro změnu naleznete v rozhovorech s osobnostmi, křížovkách,testech, receptech apod.
Zájmem a potřebou čtenáře časopisu Rodina & Zdraví je zorientovat se v systému zdravotnictví, dostupné a kvalitní lékařské péči, prevenci a zdravém životním stylu. Časopis je zde předvším pro ženy středního věku žijící v rodině s vyšším sociodemografických postavením, které cíleně pečuji o zdraví své i svých nejbližších (děti, rodiče, životni partner...) a pro lidi aktivně sledující vývoj atrendy v oblastopéčeotělo a zdraví.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz