Podrobné informace

Poškozený(pomačkaný)obal

Nejcitlivější pleť si žádá nejšetrnější péči. BIODERMA Sensibio Tolerance+ je velké plus pro citlivou i alergickou pokožku, kterou vyživí i posílí.

Informace o produktu

Značka: BIODERMA
Kód výrobku: 366724
Kód EAN:

Poškozený (pomačkaný) obal.

Originální vzhled produktu naleznete na https://www.lekarna.cz/bioderma-sensibio-tolerance-40ml

Dodejte své kůži hydrataci, výživu a posílení a zbavte ji projevů vysoušení, jakými jsou pálení, zarudnutí a svědění. Toto mléko je navíc skvělé jako podklad pod make-up.

Zklidňující a hydratační krém BIODERMA Sensibio Tolerance+ je určený k nanejvýš šetrné péči o všechny typy pokožky, jeho účinky se ovšem nejlépe projeví u pleti velmi citlivé až přecitlivělé, které často negativně reagují na většinu kosmetických přípravků.  

Patentovaná složka pro citlivou pleť 

Krém BIODERMA Sensibio Tolerance+ snižuje míru přecitlivělosti pleti díky patentované látce Neurocontrol®, která zklidňuje nervová zakončení v pokožce. Krém se dobře vstřebává do pokožky, rychle působí a je vhodný pro každého člena rodiny.

Z recenzí: "Velmi kvalitní krém, který jako jeden z mála mohu používat, aniž bych cítila nepříjemné pálení. Stačí mi malé množství, abych měla obličej dostatečně promazaný. Používám ho každý den a i tak mi vydrží poměrně dlouho. Za tu cenu je to opravdová kvalita."

Recenze

Recenze produktu BIODERMA Sensibio Tolerance+ 40 ml poškozený obal

Diskuze

Diskuze k produktu BIODERMA Sensibio Tolerance+ 40 ml poškozený obal

Přidat nový příspěvek do diskuze