Podrobné informace

Kojenecká láhev BABY-NOVA vyrobená z plastu. Odolná proti oděru, nerozbitná, s uzávěrem a se sosákem ze silikonu.

Informace o produktu

Výrobce: NOVATEX - Baby Nova
Značka: BABY
Kód výrobku: 104378
Kód EAN: 4001071493018
Držitel rozhodnutí: NOVATEX - Baby Nova

Užití
Kojenecké lahve BABY-NOVA jsou na trhu v bohatém výběru a mnoha provedeních. K tomu patří i šroubové uzávěry, hygienické kryty a hrníčky s násavkou, které jsou barevně sladěny s příslušným dekorem. Kojenecké lahve z umělé hmoty nebo skla jsou většinou odolné proti oděru, neutrální po stránce pachové i chuťové, a jsou nerozbitné. Kojenecké láhve BABY-NOVA jsou opatřeny závity podle normy tak, aby se na ně hodily šroubové uzávěry a dudlíky, které jsou v obchodech běžně k dostání.

Před každým použitím dbejte následujících pokynů
Než naplníte láhev kojeneckou stravou, vždy láhev nejprve řádně vymyjte. To platí i pro lahve nově zakoupené, tedy ještě nepoužité. Kojeneckou láhev ihned řádně vypláchněte, čímž ji vlastně předčistíte, potom ji ještě jednou vypláchněte horkou vodou, řádně vyčistěte kartáčem na láhve a nejraději ihned podle předpisu desinfikujte.

Předpisové čištění
Kojeneckou láhev nejprve řádně předčistěte vlažnou vodou a hned potom vymyjte horkou vodou, do které můžete klidně přidat trochu mycího prostředku, a pak následně vyčistěte tuto láhev důkladně kartáčem na lahve. Nesmí dojít k usazování žádných zbytků potravy! Potom láhev spolu s dudlíkem dezinfikujte.

Toho nejlépe dosáhnete vyvářením dudlíku a kojenecké láhve po dobu asi 30 sekund v hrnci s vroucí vodou, vodní parou v dezinfekčním přístroji (např. sterilizátor od firmy BABY-NOVA), použitím dezinfekčního prostředku za studena podle návodu výrobce tohoto prostředku. Tímto způsobem dojde ke spolehlivému zničení všech škodlivých bakterií a zárodků.

Recenze

Recenze produktu BABY NOVA lahev PC dekor 300ml 49301

Diskuze

Diskuze k produktu BABY NOVA lahev PC dekor 300ml 49301

Přidat nový příspěvek do diskuze