Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Potřeby pro kojící maminky » Odsávačky mléka

AVENT Odsávačka mat.mléka ISIS s VIA systémem na uskladnění - recenze

Kód výrobku: 93972
Odsávačka mateřského mléka s pohárky.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - AVENT Odsávačka mat.mléka ISIS s VIA systémem na uskladnění

Odsávačka mateřského mléka s pohárky.

Informace o produktu

Výrobce: PHILIPS
Značka: PHILIPS AVENT
Kód výrobku: 93972
Kód EAN: 5012909011723
Držitel rozhodnutí: PHILIPS

Odsávačka mateřského mléka ISIS s VIA pohárky (180 ml).

Obsah:

  • Odsávačka ISIS s masážní vložkou a cestovním krytem
  • 5 sterilně zabalených VIA pohárků (180 ml)
  • 5 VIA víček
  • 2 VIA adaptéry pro okamžité krmení
  • 2 novorozenecké dudlíky
  • 2 sterilní cestovní boxy na dudlíky

Mateřské mléko je odsáváno přímo do VIA pohárku, ve kterém je pak můžete uskladnit v lednici nebo mrazáku. Po připojení adaptéru lze dítě nakrmit přímo z VIA pohárku.

VIA pohárky jsou velmi variabilní, dají se kombinovat se všemi ostatními výrobky AVENT. Pohárky se mohou připojit přímo na odsávačku mateřského mléka AVENT ISIS. Před uskladněním odsátého mléka lze pohárky popsat potřebnými údaji. Před krmením odsátým mlékem se jednoduše vyměníte víčko za adaptér se standardním protikolikovým dudlíkem.

  • STERILIZOVATELNÉ
  • 4× POUŽITELNÉ
  • RECYKLOVATELNÉ
  • VHODNÉ DO MIKROVLNNÉ TROUBY

Když je již miminko třeba dokrmovat kašovitou nebo tuhou stravou, VIA pohárky jsou připraveny pro ukladnění těchto pokrmů. Snadné rozmrazování i ohřívání a krmení přímo z pohárků vám usnadní péči o vaše dítě. Po použití můžete VIA pohárky vyhodit nebo opět použít. AVENT garantuje životnost VIA pohárků na čtyři použití.

S pomocí ISIS odsávačky můžete rychle odsát mléko přímo do VIA pohárku k uskladnění v lednici nebo v mrazáku. Tak je možné, aby kdokoli nakrmil vaše dítě mateřským mlékem v době vaší nepřítomnosti. ISIS odsávačka je všeobecně oblíbena maminkami i zdravotnickým personálem všude na světě, kde našli zalíbení v jejím revolučním designu. Odsávání mléka ISIS odsávačkou je jemnější, klidnější a efektivnější než ostatními běžně dostupnými odsávačkami.

ISIS odsávačka pracuje rychle, jemně a tiše, bez potřeby elektřiny nebo baterií. V nedávných klinických studiích bylo prokázáno, že je účinná stejně jako elektrické odsávačky v porodnicích - ale pouze za zlomek jejich ceny - a je i více preferována matkami pro svůj přirozený vzhled a pohodlí při používání. Její měkké silikonové výstupky masírují vaše prsa při odsávání a přesně simulují kojení vašeho dítěte. Systém se naučíte lehce ovládat a vaše mléko bude bez problémů proudit. Protože pracuje velmi jemně, ISIS odsávačka vám pomůže rychle překonat běžné problémy, jako jsou ucpané nebo rozpraskané bradavky.

Tajemství úspěchu je v kombinaci silikonové masážní vložky s výstupky ve tvaru okvětního lístku se silikonovou membránou, které společně během odsávání navozují podobné pocity jako při kojení.

Měkká silikonová vložka s pěti masážními výstupky zajišťuje masáž prsu. Jak stlačujete páku odsávačky, výstupky se pohybují nahoru a dolů a jemně masírují dvorec bradavky. Masáž prsu zajišťuje bezbolestné a přirozené odsávání mateřského mléka.

Silikonová membrána 100% zaručuje potřebný podtlak k odsávání. Sílu podtlaku a frekvenci odsávání si můžete sama regulovat stlačováním páky odsávačky.

Závěr - více odsátého mléka přirozenějším způsobem než u ostatních odsávaček. A protože je odsávání jemné a bezbolestné, pomůže vám odsávačka AVENT ISIS překonat i běžné problémy, jako jsou nalité prsy či popraskané bradavky.

Recenze

Recenze produktu AVENT Odsávačka mat.mléka ISIS s VIA systémem na uskladnění

Diskuze

Diskuze k produktu AVENT Odsávačka mat.mléka ISIS s VIA systémem na uskladnění

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám