Podrobné informace

Neutralizuje vzduchem roznášené bakterie, pročisťuje a osvěžuje místnost a dodávají úlevu.

Informace o produktu

Výrobce: HANNA MARIA
Značka: AROMATERAPIE
Kód výrobku: 36457
Kód EAN: 8595228400036
Držitel rozhodnutí: HANNA MARIA

Antiseptické látky olejů obsažené v této směsi neutralizují vzduchem roznášené bakterie, pročisťují a osvěžují místnost a dodávají úlevu. Jsou vhodné do pokojů, kde leží nemocný a jako prevence proti onemocnění z nachlazení v podzimních a zimních měsících.

Tato směs obsahuje následující 100% přírodní éterické oleje:
ROZMARÝN (Rosmarinus officinalis): posiluje organismus, pomáhá rozproudit energii a krevní oběh, zlepšuje koncentraci a paměť, je účinný proti únavě a nervovém vypětí.
EUCALYPTUS (Eucalyptus globulus): jeden z nejúčinnějších olejů při infekcích, celkově posiluje, ničí choroboplodné zárodky v ovzduší.
GRAPEFRUIT (Citrus decumana): pročišťuje lymfatický systém a napomáhá vylučování toxinů, uvolňuje nervové napětí, úzkost a deprese.
TEA TREE (Melaleuca alternifolia): velice účinné antibiotikum, má široké uplatnění při bakteriálních, plísňových a virových infekcích, posiluje imunitu, dodává sebedůvěru a odolnost.
BERGAMOT (Citrus bergamia): výborný při depresích, podrážděnosti a při nervovém vypětí, pomáhá při nespavosti, zmírňuje úzkost.
KADIDLO (Bursera sacra): jeden z nejlepších olejů na problémy nervového původu, ulevuje při nervovém napětí, úzkosti, depresi a nespavosti, pomáhá při řadě dýchacích obtíží, pročisťuje mysl a navozuje meditaci.
LEMONGRAS (Cymbopogon citratus): silně proti bakteriální a proti plísňový, pomáhá vylučovat parazity, osvěžuje, pročisťuje, pomáhá koncentraci.
LEVANDULE (Lavandula angustifolia): zklidňuje a snižuje krevní tlak, pomáhá při bolestech, při depresi a emočních obtížích, nespavosti.

Recenze

Recenze produktu Aromaterapie Směs olejů antiseptická 10 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Aromaterapie Směs olejů antiseptická 10 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze