Podrobné informace

100% čistě přírodní éterický olej v rozprašovači obsahující Levanduli, Lavandin a Tea Tree.

Informace o produktu

Výrobce: HANNA MARIA
Značka: AROMATERAPIE
Kód výrobku: 99187
Kód EAN: 8595228400968
Držitel rozhodnutí: HANNA MARIA

100% přírodně čisté éterické oleje - LEVANDULOVÁ SMĚS PRVNÍ POMOCI

Obsahuje éterické oleje z těchto rostlin

  • LEVANDULE LÉKOPISNÁ (Lavandula officinalis)
  • LAVANDIN (Lavandula hybrida)
  • TEA TREE (Melaleuca alternifolia)

Takto připravená kompozice má vynikající účinky nejen na fyzické tělo, ale i na psychiku. Nejdůležitější složku tvoří obě levandule - pravá a planá. Tyto éterické oleje se výborně doplňují. Přidaný olej z tea tree je dolaďuje svým složením k dokonalosti. Využitelnost této směsi je neuvěřitelně velká. Levandulová vůně patři mezi nejkrásnější vůně, s nimiž se můžeme setkat. Koncentrovaná vůně z plátků rostliny je jedinečným aromatikem projevovaný rostlinou.

Levandulový eterický olej, který Vám nabízíme ve směsi s tea tree, je prvotřídní lékopisné kvality pocházející z Francie a její latinský název je Lavandula officinalis neboli Lavandula angustifolia či vera. Všechny tyto názvy pojmenovávají Levanduli obecnou, tedy lékařskou. Je to levandule s nejušlechtilejší vůní a zřejmě nejoblíbenější a nejužívanější v celé aromaterapii. V této směsi je tzv. Lavandin - divoká levandule, která skvěle pomáhá a doplňuje účinky levandule pravé.

Tea tree, který doplňuje účinky těchto dvou levandulí pochází z Austrálie a jemu patři velká poklona, protože mezi ostatními oleji s antiinfekčními vlastnostmi má velmi málo konkurentů.

Recenze

Recenze produktu Aromaterapie Levandulová směs 1.pomoci rozpr.25ml

Diskuze

Diskuze k produktu Aromaterapie Levandulová směs 1.pomoci rozpr.25ml

Přidat nový příspěvek do diskuze