Podrobné informace

ACIDOMID obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro výživu králíků a navíc jako jediný přípravek svého druhu na trhu glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu.

Informace o produktu

Výrobce: _U06
Značka: AQUAMID
Kód výrobku: 53755
Kód EAN: 0513979
Držitel rozhodnutí: _U06

ACIDOMID obsahuje kompletně všechny organické kyseliny důležité pro výživu králíků a navíc jako jediný přípravek svého druhu na trhu glukózu a vyvážený poměr minerálních látek stimulujících metabolismus a zvyšujících imunitu organismu. Organické kyseliny okyselují napájecí vodu a tím ji zároveň konzervují a stabilizují - proto nedochází k nežádoucímu rozvoji patogenních bakterií a plísní již v napájecí vodě.

ACIDOMID také zvyšuje odolnost proti jiným než bakteriálním chorobám (jako např. kokcidióze). Organické kyseliny jsou lehce stravitelné a v organismu využité jako zdroj energie.

ACIDOMID redukuje potíže zažívacího traktu, zlepšuje stravitelnost bílkovin a minerálních látek.

ACIDOMID má silný antibakteriální účinek jak v krmivu, tak i ve střevě. Snižuje rizika průjmového onemocnění, má vliv na aktivitu enzymů a zlepšuje konverzi živin. Ve výživě králíků doporučujeme pravidelně používat také OPTIMIN K, který udržuje vyrovnanou hladinu minerálních látek v organismu.

vitamín C 500 mg
glukóza 10 g
vápník 6 g
fosfor 3,5 g
sodík 1,5 g
hořčík 100 mg
železo 20 mg
mangan 17 mg
zinek 18 mg
měď 5 mg
jód 0,8 mg
kobalt 0,7 mg

Recenze

Recenze produktu Aquamid - Acidomid králíci 1 l a.u.v.

Diskuze

Diskuze k produktu Aquamid - Acidomid králíci 1 l a.u.v.

Přidat nový příspěvek do diskuze