Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Aplikátor inzulinu Novopen Junior Yellow

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.

Aplikátor inzulinu Novopen Junior Yellow
Inzulinové pero NovoPen® Junior je součástí prvního komplexního systému pro léčbu diabetu, navrženého pro děti a mládež. Více informací
Kód výrobku: 10553
Cena s DPH: 1 582 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Aplikátor inzulinu Novopen Junior Yellow

Inzulinové pero NovoPen® Junior je součástí prvního komplexního systému pro léčbu diabetu, navrženého pro děti a mládež. Určitě si i vychcete někdy vyrazit s přáteli nebo na výlet, zasportovat si nebo dělat něco jiného. Avšak ve všem, co chcete dělat, musíte vzít do úvahy svou dietu a inzulin. Váš doktor nebo rodiče mohou pomoci, a stejně tak může pomoci i NovoPen® Junior. Máte na výběr ze dvou nádherně vyhlížejících barev, které vám rovněž pomohou odlišit různé inzulinové přípravky.

Novo Nordisk se cítí plně zavázán pomáhat dětem s diabetem zvládat jejich inzulinovou léčbu.

Dlouhodobé partnerství s ISPAD ( International Society of Paediatric and Adolescent Diabetes) nám napomáhá oslovit speciální potřeby dětí pokud jde o inzulinovou aplikační techniku.

Charakteristika

Jedná se o inzulinové pero určené speciálně pro děti a mládež. Je určené k podávání humánního inzulínu Novo Nordisk v náplních Penfill® 3 ml.

S ohledem na svoje výjimečné vlastnosti je určeno speciálně pro děti a mládež. Nejmladší z nemocných cukrovkou totiž vyžadují nejpřesnější dávkování. Daleko jednodušeji každý den akceptují vstřiknutí inzulínu když pero sympaticky vypadá. Inzulinové pero NovoPen® Junior je téměř bezporuchové a velice odolné na poškození, protože využívá ověřená technická řešení převzatá z inzulinového pera NovoPen® 3. NovoPen® 3 každodenně používá více než 2 miliony spokojených uživatelů.

Inzulinové pero NovoPen® Junior inzulín dávkuje v rozsahu od 1 do 35 jednotek, po půl jednotce. Podobně jako jiná pera může být používané pouze k dávkování jednoho preparátu inzulínu. Jestliže pacient používá více jak jeden preparát inzulínu, musí být vybaven odpovídajícím počtem dávkovacích per. Každé pero z Novo Nordisku (bez ohledu na typ) je osobním přístrojem a může být používané pouze jedním pacientem.

Upozornění

Inzulinové pero NovoPen® Junior bylo speciálně zkonstruováno pro použití s 3 ml inzulinovými náplněmi PenFill®, jehlami na jedno použití NovoFine®, nebo dalšími produkty výslovně doporučenými společností Novo Nordisk. NIKDY nepoužívejte výrobek, který není společností Novo Nordisk doporučen pro použití v inzulinovém peru NovoPen® Junior.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz