Oblíbené položky

Aplikátor inzulinu Novopen Junior Green

Kód výrobku: 10554
Inzulinové pero NovoPen® Junior je součástí prvního komplexního systému pro léčbu diabetu, navrženého pro děti a mládež.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Aplikátor inzulinu Novopen Junior Green

Inzulinové pero NovoPen® Junior je součástí prvního komplexního systému pro léčbu diabetu, navrženého pro děti a mládež.

Informace o produktu

Výrobce: NOVO NORDISK A/S, BAGSVAERD
Značka: NOVOPEN
Kód výrobku: 10554
Kód EAN: 8590355000487
Držitel rozhodnutí: NOVO NORDISK A/S, BAGSVAERD

Inzulinové pero NovoPen® Junior je součástí prvního komplexního systému pro léčbu diabetu, navrženého pro děti a mládež. Určitě si i vychcete někdy vyrazit s přáteli nebo na výlet, zasportovat si nebo dělat něco jiného. Avšak ve všem, co chcete dělat, musíte vzít do úvahy svou dietu a inzulin. Váš doktor nebo rodiče mohou pomoci, a stejně tak může pomoci i NovoPen® Junior. Máte na výběr ze dvou nádherně vyhlížejících barev, které vám rovněž pomohou odlišit různé inzulinové přípravky.

Novo Nordisk se cítí plně zavázán pomáhat dětem s diabetem zvládat jejich inzulinovou léčbu.

Dlouhodobé partnerství s ISPAD ( International Society of Paediatric and Adolescent Diabetes) nám napomáhá oslovit speciální potřeby dětí pokud jde o inzulinovou aplikační techniku.

Charakteristika

Jedná se o inzulinové pero určené speciálně pro děti a mládež. Je určené k podávání humánního inzulínu Novo Nordisk v náplních Penfill® 3 ml.

S ohledem na svoje výjimečné vlastnosti je určeno speciálně pro děti a mládež. Nejmladší z nemocných cukrovkou totiž vyžadují nejpřesnější dávkování. Daleko jednodušeji každý den akceptují vstřiknutí inzulínu když pero sympaticky vypadá. Inzulinové pero NovoPen® Junior je téměř bezporuchové a velice odolné na poškození, protože využívá ověřená technická řešení převzatá z inzulinového pera NovoPen® 3. NovoPen® 3 každodenně používá více než 2 miliony spokojených uživatelů.

Inzulinové pero NovoPen® Junior inzulín dávkuje v rozsahu od 1 do 35 jednotek, po půl jednotce. Podobně jako jiná pera může být používané pouze k dávkování jednoho preparátu inzulínu. Jestliže pacient používá více jak jeden preparát inzulínu, musí být vybaven odpovídajícím počtem dávkovacích per. Každé pero z Novo Nordisku (bez ohledu na typ) je osobním přístrojem a může být používané pouze jedním pacientem.

Upozornění

Inzulinové pero NovoPen® Junior bylo speciálně zkonstruováno pro použití s 3 ml inzulinovými náplněmi PenFill®, jehlami na jedno použití NovoFine®, nebo dalšími produkty výslovně doporučenými společností Novo Nordisk. NIKDY nepoužívejte výrobek, který není společností Novo Nordisk doporučen pro použití v inzulinovém peru NovoPen® Junior.

Recenze

Recenze produktu Aplikátor inzulinu Novopen Junior Green

Diskuze

Diskuze k produktu Aplikátor inzulinu Novopen Junior Green

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám