Úvodní strana Domácnost a zvířata Chovatelské potřeby Psi Hračky pro psy Aktivní hračky pro psy

Aktivní hračky pro psy

Nechte své domácí mazlíčky přemýšlet, objevovat a hrát si. Interaktivní hračky pro psy jsou k tomu ideálními pomůckami. Zabaví vašeho mazlíčka, procvičí jeho smysly a instinkty.

Aktivní hračky pro psy - detailní popis

Aktivní hračky pro psy existují v mnoha provedeních, tvarech a barvách a záleží jen na vás, kterou z nich pro svého zvířecího kamaráda vyberete je jen vás.

Interaktivní hračky pro psy představují zábavnou formu vzdělávání a zaměstnání pejska. Hry mají různé úrovně náročnosti. K vyřešení hry, jehož výsledkem je odměna uschovaným pamlskem, se musí pejsek naučit odstrkávat, posouvat, překlápět a stlačovat různé prvky her. Čím vyšší stupeň náročnosti, tím více je hra rozmanitější a složitější. Interaktivní hry posilují intelekt, zvídavost, trpělivost a pomáhají pejska zaměstnat. Začínejte vždy od základní úrovně náročnosti.

Lékárna.cz pro vašeho mazlíčka nabízí:

  • hůlky pro výcvik - vaše zvíře se má naučit, následovat čumáčkem hůlku. Při doteku čumáčku o kuličku hůlky následuje „cvaknutí“ (a občasná odměna).
  • míč na šňůře s rolničkou - skvělá aportovací hračka, odolný gumový míček na nylonové šňůře.

Doplňkové zboží

Vedle nabídky hraček pro psy u nás naleznete značkové i cenově dostupná krmiva a doplňkové zboží jako je kosmetika pro psy, hračky, obojky a vodítka pro psy i kočky, postroje a další chovatelské potřeby.

TIP:Pamlsky pro psy jsou výborným zpestřením běžné psí stravy. Můžete je využít jako odměnu za spolupráci při výcviku, nebo jen tak pro radost.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka