Úvodní strana » Výrobci » T » TEREZIA COMPANY S.R.O.

TEREZIA COMPANY S.R.O.

TEREZIA COMPANY je ryze česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí přírodních doplňků stravy. Byla založena v roce 1990 paní Ing. Terézií Svátovou a díky kvalitnímu a šetrnému zpracování doplňků stravy, které jsou bez chemických látek a dalších příměsí, se značka TEREZIA brzy dostala do povědomí lidí. Kromě doplňků stravy naleznete v jejich nabídce rovněž zdravotnické prostředky, kosmetiku či koření.

Všechny suroviny pochází od prověřených a certifikovaných dodavatelů. Každá šarže prochází velmi přísnou kontrolou, která spočívá v mikrobiologickém testování certifikovanou laboratoří na těžké kovy, plísně a patogenní mikroorganismy. 

Výrobky jsou vyráběny ve vlastních certifikovaných prostorách, aby bylo možné zajistit komplexní dohled nad celým výrobním procesem. Splňuje certifikaci HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point) a ISO 22000:2006. Všechny produkty mají Certifikát zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu.

Kontaktní informace na výrobce:
Název firmy: TEREZIA COMPANY S.R.O.
Cena (Kč)

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka