Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » T » TRIODERM

TRIODERM

Výrobky Trioderm CARE jsou vyráběny v tzv. čistých prostorech, které splňují nejpřísnější hygienické požadadavky na výrobu. Společnost je držitelem celé řady certifikátů a je pravidelně kontrolována, jak státními institucemi, tak i zákazníky formou auditů.

Nabízíme kompletní služby počínaje vývojem nových výrobků, schvalováním výrobků, nákupem surovin a obalových materiálů až po vlastní výrobu a dopravu k zákazníkovi.

Název TRIODERM lze rozdělit na 2 části, na: Trio a Derm.

  • Trio – vyjadřuje 3 definice produktu: Zdraví – Krása – Ochrana
  • Derm – pokožka

Trioderm CARE je název nové řady přípravků a zdravotnických prostředků, jejichž výrobcem je česká společnost AVEFLORa.s., která byla založena v roce 1995. Jedná se o firmu výhradně českou bez zahraničního kapitálu. Cílem společnosti je nabízet na českém trhu kvalitní domácí výrobky za příznivou cenu.

Více informací
TRIODERM
  • Trioderm Sun Panthenol spray po opalování 150 ml

    Skladem

    Tlakový sprej. Obsahuje extrakt z rakytníku + olivový olej + vitamín E + Hydroxethyl Urea Sprej k ochlazení a zklidnění zarudnuté pokožky. Zmírňuje pocity pálení pokožky po nadměrném ozáření sluncem.

    109 Kč

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám