Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » Q » QALT

QALT

 • Qalt na záclony 100 g pro praní a bělení

  Qalt na záclony 100 g pro praní a bělení

  Akce

  2 dny

  Qalt speciální prací prášek na záclony -práškový bezfosfátový bioaktivní prací prostředek s vysokou prací a bělící účinností Určen pro praní bílých i stálobarevných záclon ve všech typech praček. Spolehlivě odstraňuje šedý a žlutý nádech záclon. Lze jej použít i pro praní, bělení a odstraňování skvrn u běžného bílého a stálobarevného prádla při teplotách od 30° do 90°C. Návod na použití: Prostředek je určen pro vysoce účinné praní a bělení bílých a stálobarevných záclon v automatických i vířivých pračkách. S výhodou lze použít i pro praní, bělení a odstraňování skvrn u běžného bílého a stálobarevného prádla. Je vhodný i pro nízké teploty. Obsah sáčku použijte na 1 prací cyklus a dodržujte pokyny výrobce záclon týkající se teploty praní. Působení jednotlivých složek: Oxidační bělidlo - odstraňuje šedý nádech a některé druhy skvrn. Tenzidy - rozpouštějí mastné skvrny. Enzymy - umocňují prací sílu. Soda - podporuje prací a odmašťovací efekt. Křemičitany - zabraňují korozi pračky, zesilují prací a odmašťovací účinek.

  24 Kč -17% 29 Kč

 • Qalt na skvrny 100g 3v1

  Qalt na skvrny 100g 3v1

  Akce

  2 dny

  Qalt speciální prací prostředek na skvrny 100 g práškový odstraňovač skvrn s oxidačním účinkem Síla aktivního kyslíku spolu s enzymovým komplexem účinně odstraní již při 40°C skvrny od krve, trávy, kakaa, vína, čaje, ovoce, omáček, vajec, apod. Spolehlivě ochrání Vaší pračku před vodním kamenem. Návod na použití: obsah sáčku použijte na 1 prací cyklus a dodržujte teplotu praní doporučenou výrobcem prádla výrobek se používá samostatně a nevyžadujte součinnost dalšího pracího prostředku Qalt na skvrny je vhodný pro bílé i barevné prádlo. U nestálých barevných látek doporučujeme vyzkoušet působení teplého roztoku úplně rozpuštěného výrobku na malou část prádla, která není vidět.

  26 Kč -24% 34 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám