Lékárna.cz

Příslušenství k brýlím

Bez brýlí se v dnešní době obejde už málokdo. Jejich vývoj do té podoby, jak je známe dnes, prošel velmi dlouhou cestou. Od používání různých leštěných kamenů, přes skleněnou kouli plnou vody, až po současné nepřeberné množství druhů brýlí. Škála výběru je opravdu pestrá. Používat můžeme brýle dioptrické, ochranné, sluneční, 3D brýle, potápěčské, relaxační...

Clin čisticí ubrousky na brýle(14)

Clin čisticí ubrousky na brýle(14)

Akce

Čistíci ubrousky na brýle

Skladem

69 Kč 45 Kč -35 %

45

Příslušenství k brýlím - detailní popis

Tento velkolepý vynález čekal také několik staletí, než bylo vynalezeno, jak brýle na obličeji udržet. A zdá se, že pro mnohé z nás bývá stejným problémem zase udržet brýle v bezpečí, čisté a nejlépe vždy v našem dosahu, když je zrovna potřebujeme.

  • Z takových důvodů můžeme pro ochranu svých dioptrických i menších slunečních brýlí zvolit praktické a elegantní pouzdro.
  • K dosažení dokonalé průzračnosti skel vašich brýlí je ideální použít čistící ubrousky, se kterými můžete vyčistit i např. displej mobilního telefonu, zrcátko, sklo fotoaparátů apod.
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více