Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Oční optika » Brýle » Dioptrické brýle

Dioptrické brýle

Jak poznáte, že je nejvyšší čas pořídit si čtecí brýle? První známkou je to, že si oddalujete text (natahujete s ním ruce) a mhouříte oči. Problémy s presbyopií tzv. vetchozrakostí, tedy špatným videním na blízko nastávají hlavně po 40. roce života, kdy se zhoršuje schopnost zaostřovat předměty. Řešení je vcelku snadné. Pokud si pořídíte kvalitní čtecí dioptrické brýle, usnadní vám čtení textu nebo drobné ruční práce i při horším osvětlení, a to na vzdálenost zhruba 30 až 40 cm.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Dioptrické brýle - detailní popis

Čtecí brýle mají ve většině případů stejné dioptrie pro obě čočky. Neměli byste je proto používat, pokud máte od očního lékaře doporučené rozdílné dioptrie. Levné čtecí brýle vám dobře poslouží pro krátkodobé čtení a při občasném čtení ve špatném osvětlení. Pokud i přesto pociťujete únavu očí nebo dokonce bolesti hlavy, neváhejte navštívit svého očního lékaře, který vám doporučí vhodný typ dioptrických brýlí.

V naší nabídce najdete ovšem i dioptrické brýle na dálku. Ty potřebujete v případě, že např. nepřečtete již čísla autobusu na obvyklou vzdálenost, nepoznáváte lidi "přes ulici",vidíte rozmazaně i velké a světelné nápisy.atd. 

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám