Podrobné informace

Primeros enjoy je Erotická pomůcka určená pro větší potěšení obou partnerů. Intenzivními vibracemi umocňuje prožitek ze sexu. Muž si jej nasadí na penis a zapne.

Informace o produktu

Výrobce: VULKAN
Značka: PRIMEROS
Kód výrobku: 132953
Kód EAN: 8594068386012
Držitel rozhodnutí: VULKAN

Primeros enjoy vibrating ring
Erotická pomůcka určená pro větší potěšení obou partnerů. Intenzivními vibracemi umocňuje prožitek ze sexu. Muž si jej nasadí na penis a zapne. Horní část kroužku - hlava - začne vibroval a svým chvěním zvyšuje vzrušení a rozvibruje celý penis. Dále se postupuje jako u běžného sexu.

Primeros enjoy Vibrační kroužek je možné použít i bez kondomu. Primeros enjoy vibrating ringKroužek je možné zapnout i vypnout vícekrát, ale pouze do vybití baterie. Primeros enjoy vibrating ringKroužek může vibrovat 40 minut. Po použití nevyhazujte do běžného odpadu, vyjměte baterii otevřením vibrujícího dílu a využijte pro likvidaci sběrná místa. Baterie je součástí balení. Nevyměňujte baterii. Výrobek je jen na jedno použití.

Primeros enjoy Vibrační kroužek Primeros se od konkurence odlišuje především kvalitou zpracování a výdrží, která je až dvojnásobná oproti konkurenci. Vydrží s vámi sexovat až 40 minut! Oproti konkurenci je možné kroužek vypnout a znovu zapnout a použít (nicméně kvůli vlhkotěsnosti není možné baterii vyměnit).

Recenze (9)

Recenze produktu Primeros enjoy vibrating ring (vibrační kroužek)

Recenze od 9 uživatelů s celkovým hodnocením 85 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (2)

100 %

(2) (3)

60 %

(2) (1)

100 %

(5) (2)

100 %

(2) (2)

100 %

(2) (2)

20 %

(3) (1)

100 %

prima :-) (palec nahoru)

(2) (2)

100 %

(3) (2)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu Primeros enjoy vibrating ring (vibrační kroužek)

Přidat nový příspěvek do diskuze