Podrobné informace

Černé společenské ponožky s antibakteriálními a deodoračními účinky.

Informace o produktu

Výrobce: NANOTRADE S.R.O.
Značka: NANOSILVER
Kód výrobku: 30968
Kód EAN: 859406483002100
Držitel rozhodnutí: NANOTRADE S.R.O.

Černé společenské ponožky s antibakteriálními a deodoračními účinky. I při několikadenním nošení bez vyprání nepáchnou a neztrácejí hebkost. Jsou vhodné ke každodennímu nošení v náročných podmínkách. Své vlastnosti neztrácejí ani po opakovaném praní. Menši velikost 35-41.

Ponožky s obsahem složky Nanosilver
Ponožky s obsahem složky jsou netoxické, nedráždivé, nevyvolávají alergické reakce proto je lze pro své jedinečné vlastnosti používat preventivně pro pravidelné každodenní nošení i pro nošení v náročných podmínkách. Jsou vhodné do uzavřené pracovní obuvi, při sportu, při dlouhodobém stání, u nohou se sklonem k mykózám, při služebních cestách a obchodních jednáních, při pocitu studených nohou a předcházení omrzlinám.

Ponožky si přitom zachovávají klasické vlastnosti kvalitních bavlněných ponožek - schopnost absorpce, prodyšnost, pružnost a příjemný pocit při nošení. Tyto vlastnosti se ještě zlepšují přídavkem lycry. Tvarem a zesílenou šlapkou umožňují dlouhodobé a pohodlné nošení. Ponožky podporují krevní oběh dolních končetin, deodorizují, odstraňují plísňová onemocnění, svědění a urychlují hojení ran. Vzhledem k obsahu Lycry jsou elastické a jsou proto prozatím dodávány ve dvou univerzálních velikostech: M 35-41 (3-7) a L 42-47 (8-13).

Ošetřování ponožek je stejné jako u normálních bavlněných ponožek a je popsáno pomocí klasických symbolů pro údržbu.

Recenze

Recenze produktu Ponožky NANOSILVER antibakteriální Classic černé velikost 35-41

Diskuze

Diskuze k produktu Ponožky NANOSILVER antibakteriální Classic černé velikost 35-41

Přidat nový příspěvek do diskuze