Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Domácí elektrospotřebiče » Kuchyňské spotřebiče » Parní hrnce

Parní hrnce

Chcete vařit zdravěji než doposud? Pak je parní hrnec pro Vás tím pravým. Díky němu budete vařit nejen zdravě, ale i chutně a rychle.

Parní hrnce - detailní popis

Proč vařit v parním hrnci?

Hlavním pozitivem vaření v páře je uchování živin v potravinách, na rozdíl od jiných tepelných úprav jídel, jako je vaření, pečení či smažení, při kterých se téměř většina cenných látek zničí. Další výhodou je, že při vaření v páře není zapotřebí tuk, tudíž je pokrm dietní a také lépe stravitelný.

Každý napařovací hrnec obsahuje několik nádob. Do spodní se leje voda, poté následuje sběrná nádoba, kam se během vaření usazuje veškerá šťáva, která poté může posloužit jako základ dalšího jídla. Dále se na sebe kladou jednotlivé nádoby s odnímatelnými rošty. Součástí bývá i nádoba na rýži, takže jej lze využít jako hrnec na vaření rýže - rýžovar. Rýže v parním hrnci se připravuje snadno, takže to zvládne opravdu každý.

Výhodou je, že parní hrnec je zároveň elektrický hrnec, takže s ním můžete pracovat kdekoli. Nejste závislí na varné desce či troubě jako při běžném vaření.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám