Úvodní strana » Značky » P » PAMPERS

PAMPERS

PAMPERS nadšeně podporuje šťastný a zdravý vývoj každého dítěte. Všechny výrobky PAMPERS jsou vyrobeny z komponentů, které jsou důkladně prověřené a u nichž se prokázala bezpečnost. Používané materiály jsou běžné u většiny výrobků pro děti a každý den je bezpečně používá 25 milionů dětí po celém světě.

Pro PAMPERS není nic důležitějšího než šťastný a zdravý vývoj vašeho dítěte.

Značka PAMPERS spadá pod společnost Procter&Gamble, jež je výrobcem mnoha jiných značek výrobků, která běžně užíváme například Tide, Lenor, Always, Old Spice, Wella a další. Výrobky společnosti Procter&Gamble jsou užívány denně až v 180 zemích světa.

PAMPERS se zaměřuje na výrobu hygienických potřeb pro děti. Mezi hlavní patří samozřejmě dětské pleny, plenkové kalhotky a čisticí ubrousky. Pleny jsou vyráběny tak, aby vaše miminko mělo pohodlí a mohlo si naplno užívat den či klidnou noc. Samozřejmostí je výběr z velkého množství velikostí a druhů plen.

Více informací
PAMPERS

Produktové řady

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka