Podrobné informace

Patnáct balíčků po dvou kusech.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: SAFIX
Kód výrobku: 22819
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Safix plus je sádrový rychloobvaz s krátkým namáčecím časem, krémovitou konzistencí a značnou pevností. Rychloobvazy Safix plus se používají k sádrové fixaci. Longety Safix plus slouží jako dlahy zajišťující větší pevnost připevněním svrchu na sádrový obvaz.

Díky své pórovité struktuře zvlhne Safix plus velmi rychle a rovnoměrně. Doba namáčení je přibližně 4-5 sekund, což umožňuje rychlou manipulaci s tímto výrobkem. Kvalitní gáza a přírodní sádrovec dodává Safixu plus jeho krémovitou konzistenci a z ní vyplývající vynikající modelovací a tvarovací vlastnosti.

Modelovací doba Safixu plus je 2 - 3 minuty, rychloobvaz tuhne přibližně za 5 minut po ponoření do vody o teplotě 20 °C. Teplotu namáčecí lázně 20°C je nutno dodržet. Teplejší voda zkracuje dobu modelování a zvyšuje teplotu tuhnutí. Při teplotách namáčecí lázně vyšších než 22°C hrozí nebezpečí popálenin pokožky. Spolehlivé upevnění sádry na nosném tkanivu zamezuje výskytu nežádoucích suchých částí obvazu a ztrátě sádry při skladování a manipulaci s výrobkem. Nános sádry zajišťuje obvazu pevnost a odolnost vůči zlomení při nízké spotřebě obvazového materiálu.

Sádrový rychloobvaz Safix plus je dodáván v balení po dvou kusech. Tato kombinace je ideální pro rychlé a účelné použití.

Recenze

Recenze produktu Obin. sádrové Safix Plus 8cmx3m x2ks

Diskuze

Diskuze k produktu Obin. sádrové Safix Plus 8cmx3m x2ks

Přidat nový příspěvek do diskuze