Lékárna.cz

Do křupava vypečené Vánoce

Jste zvědaví, co jsme pro vás letos na Vánoce upekli? Na stránce www.lekarna.cz/vanoce vás ode dneška až do 20. prosince čekají voňavé slevy, sladká doprava zdarma a tisíce dárků, na kterých si jistě pošmáknete!

Nebojte, tyto Vánoce nebudou "v troubě". I když... právě v ní se letos všechno odehrává! :-) Stačí kliknout a hned vidíte, co jste vyhráli. Každý den až do Vánoc.

Jak to funguje?

  • navštivte naši kouzelnou kuchyni na www.lekarna.cz/vanoce
  • klikněte na tlačítko Upéct výhru
  • upečeme pro vás 3 perníčky, z nichž každý představuje jinou výhru - vyberte si sami a využijte výhru do půlnoci následujícího dne
  • pokud budete mít štěstí, získáte hlavní výhru dne - poukaz na nákup v hodnotě 1000 Kč
  • perníčky si můžete upéct jen jednou denně, ledaže byste začali odebírat novinky e-mailem nebo sdíleli stránku na Facebooku - pak si budete moci napéct v ten samý den ještě jednu várku perníků :-)

I letos jsme pro vás připravili ty nejlepší tipy na dárky pro zdraví a krásu všech členů rodiny - vyberete u nás to pravé pro své rodiče, děti, partnery i domácí mazlíčky.

Během přípravy na Vánoce byste určitě neměli minout naši nabídku zdravých potravin, kde v poslední době přibyla spousta oříšků a oříškových past, různé bezlepkové mouky, ovocné sirupy a další zdravá sladidla - zkrátka spousta zdravých alternativ pro vánoční pečení. Abychom pro vás měli recepty na vánoční dobroty s dostatečným předstihem, má naše foodblogerka Zuzka Bihary napečeno už od října :-) Nechte se inspirovat!

Nakupte letos dárky včas a využijte, že máme dopravu jen za 29 Kč a při nákupu nad 1500 Kč zdarma - nově pro všechny způsoby platby včetně dobírky a benefitů.

A teď už...

VZHŮRU DO KUCHYNĚ

Ať si na naší vánoční nabídce letos opravdu pochutnáte, vám přeje,

Radka z Lékárny.cz

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.