Lékárna.cz

Léky na rýmu VICKS

SINEX Vicks aloe a eukalyptus 0,5 mg/ml nosní sprej, roztok 15 ml

Léčivý přípravek

SINEX Vicks aloe a eukalyptus 0,5 mg/ml nosní sprej, roztok 15 ml SINEX Vicks aloe a eukalyptus 0,5 mg/ml nosní sprej, roztok 15 ml

Nosní sprej k úlevě od příznaků ucpaného nosu, uvolní ucpaný nos…

Skladem

140 Kč

Léky na rýmu VICKS

V této kategorii najdete komplexní řešení pro boj s rýmou a problémy s dýchacími cestami. Tato sekce nabízí rozmanitý sortiment, od léčiv pro akutní příznaky rýmy, jako je ucpaný nos, až po kapky a spreje speciálně určené pro těhotné ženy a děti. Nabídka je zaměřena na poskytování rychlé úlevy a efektivní léčby, aby bylo možné co nejdříve navrátit pohodlí a volné dýchání.

Rady lékárníků Lékárna.cz na téma rýma

Rýma u dospělýchRýma u dětíRýma u těhotných a kojících žen Rýma u miminek 

Rýma u dospělých


Co to je běžná rýma a čím nás může potrápitPříznaky běžné rýmyRychlá úleva a léčbaPotřebuji silnější pomoc proti rýměNachlazeníDalší přípravky na pomoc s rýmouPrevence rýmy a nachlazení

Co to je běžná rýma a čím nás může potrápitBěžná rýma je vodnatá či bělavě zabarvená. Její příčinou jsou nejčastěji viry a většinou při klasické léčbě odezní za 5 - 7 dní.

Příznaky běžné rýmy

Rychlá úleva a léčba rýmy aneb, co by nemělo chybět v žádné domácí lékárničce?Základem úspěchu, a toho jak se zbavit rýmy, je naředit nosní hlen a usnadnit jeho vysmrkávání.
K tomuto účelu nám skvěle slouží nosní spreje s mořskou či minerální vodou, které brání vysušování sliznic a riziku vzniku komplikací spojených s neléčenou rýmou (zánět vedlejších dutin, zánět ucha apod.).
Mořskou vodu požívejte 2 - 3 x denně vždy 1 - 2 vstříknutí do každé nosní dírky.