Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Volně prodejné léky » Léky na chřipku a nachlazení » Léky na rýmu » Léčivé přípravky na zvlhčení sliznice

Léčivé přípravky na zvlhčení sliznice

Suchá sliznice nosu a nosohltanu, tzv. „suchý nos“ se může jevit jako banální problém. Je sice nepříjemný, ale neškodný… Myslí si většina lidí. Vážně tomu tak je? Jste si jisti, že jde pouze o drobnou, kosmetickou nepříjemnost? 

Nepohodlí je jedna stránka věci, ale suchá sliznice může také značit poškození nebo nemoc, objevuje se při pobytu ve špatném prostředí nebo při nedostatečném příjmu tekutin. Často je provázena i krvácením či suchostí krku a úst. To už nevypadá jako úplná banalita. Řasinkový epitel na zdravé sliznici navíc čistí přijímaný vzduch a chrání organismus před vnikem nečistot a bakterií. 

Pusťte se do řešení problému

Zpátky k pocitům. Kdo by chtěl trpět, bojovat s krvácením, strupy nebo třeba nepříjemným svěděním kvůli suché sliznici, která má snadné řešení? Přitom stačí zařadit péči o sliznice do denní rutiny a během několika dní problémy ustoupí jak mávnutím kouzelného proutku. 

Co vaše problémy vyřeší? Vaším spojencem se stane mořská voda! Nemusíte se děsit, že jste u moře byli naposledy před několika lety; mnoho výrobců již ve svém sortimentu nabízí mořskou vodu jakožto nosní sprej. Slanovodní roztok pak užívat tak pravidelně, jak je to ve vašich silách. 

Příznivý účinek mořské vody poznáte takřka okamžitě: dojde k uvolnění rýmy, zmizí pocit ucpaného nosu, sliznice bude příjemně zvlhčená, bude se vám dýchat snadněji a cévky v nose by měly přestat praskat. To zní jako dobrá bilance pro začátek, ne?

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám