Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » V » VINCENTKA

VINCENTKA

Vincentka je silně mineralizovaná minerální voda s vysokým obsahem fluoridů a kyseliny borité. Její účinky jsou již po staletí využívány při léčebných kúrách v lázních Luhačovice. Pro získání účinků Vincentky ovšem nemusíte chodit až k jejímu prameni.

Mimo inhalování této minerální vody je také možné její účinky využít prostřednictvím dalších produktů. Mezi nejoblíbenější patří Vincentka nosní sprej určený k ošetření nosohltanu. Je také často používán pro zvlhčení sliznice nosní dutiny při pobytu v místech s nízkou vlhkostí. Dalším přípravkem s Vincentkou je sirup s obsahem jitrocele a mateřídoušky. Pastilky Vincentka jsou vynikajícím zdrojem minerálních solí a také pozitivně působí na ústní dutinu a nosohltan. Vincentka Nasalis je určená k proplachování ústní dutin a nosohltanu, používá se při předoperační přípravě.

Minerální voda Vincentka je také součástí několika kosmetických přípravků. Pěna do koupele, hydratační krém či sprej a zubní pasta vám tak přinášejí všechny výše popsané pozitivní účinky i při péči o pokožku nebo chrup.

Více informací

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám