Moje srdcovky

Úvodní strana » Značky » M » MOLTEX PURE & NATURE

MOLTEX PURE & NATURE

Německá značka MOLTEX byla historicky první značkou na světě, která představila ekologické plenky, a to již v roce 1961. Ve firmě si zakládají především na šetrnosti svých produktů k dětské pokožce, funkčnosti, minimálním eko-dopadům a udržitelnosti.

Pro výrobu plenek využívají 100% obnovitelné zdroje elektrické energie. Mlenky velmi dobře sají a udrží velké množství tekutiny. Plenky MOLTEX nature no.1 obsahují extrakt z lístků čajovníku, který efektivně neutralizuje pachy a působí antibakteriálně. Plenky pro novorozence mají jako jediné z naší nabídky uzpůsobenou část zakrývající dětský pupík tak, aby jej nedráždila.


Plenky MOLTEX nature no.1 jsou vhodné také pro dětmi s alergiemi, citlivou pokožkou trpícími vyrážkami, ekzémy či opruzeninami.

Plenky Moltex nature no.1 Plenky Moltex nature no.1 Zcela prodyšný 100 % biologicky odbouratelný vnější plášť plenky zajišťuje efektivní ventilaci plenky. Velmi jemná vnitřní vrstva na těle miminka je přibližně z 50 % biologicky odbouratelná. Tři vrstvy plenky MOLTEX nature no. 1 zajišťují rychlou absorpci tekuté složky. Plenky udrží děťátko spolehlivě v suchu po celou Plenky Moltex nature no.1 noc.  Elastické pásky díky sytému "Comfort Stretch" zaručují, že plenka bude Vašemu dítěti opravdu "sedět".

 

 Plenky mají certifikát FSC. Jde o mezinárodní certifikaci, která zaručuje, že dřevo a Plenky Moltex nature no.1 potažmo papír pocházejí z šetrně obhospodařovaných lesů.

Více informací
MOLTEX PURE & NATURE

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám