Podrobné informace

Uleví od bolesti a spolehlivě zpevní vazy končetin.

Informace o produktu

Výrobce: MAXIS a.s.
Značka: MAXIS
Kód výrobku: 74467
Kód EAN: 8591285713447
Kód SÚKL: J52813
Držitel rozhodnutí: MAXIS a.s.

Technologie úpletu umožňuje dokonalé přilnutí V místech ochybu speciální struktura-nekrčí se.

Užití
Díly uleví od bolesti a spolehlivě zpevní vazy končetin.Technologie úpletu umožňuje dokonalé přilnutí. Kompresívní díly MAXIS mají v místech ohybu speciální strukturu díky níž se nekrčí a výborně padnou. při nestandardníchvelikostech vyrábíme kompresivní díly přímo na míru.

Poznámka
Velký důraz klademe na kvalitu používaných materiálů a kontrolu jakosti výrobků. Kvalita výrobků MAXIS je vymezena normou ISO 9001 na kterou má společnost auditovaný certifikát. Certifikát óko-Tex Standart 100 ZO.0.2252 byl společnosti udělen v červenci roku 2000. Výrobky MAXIS získaly oprávněni používat značku CE a značku LYCRA by DUPONT. Léčebné účinky kompresivních výrobků MAXIS jsou doloženy protokoly z mezinárodní zkušebny EMPA ve švýcarském St. Gallenu a certifikáty akreditované zkušebny Hohenstein v SRN dle normy RAL-GZ387. Společnost MAXIS pravidelně spolupracuje s předními českými lékaři.Společnost MAXIS má smlouvu se zdravotní pojišťovnou.

Maxis - kotníková bandáž - III.komprese velikost M modro-bílá - velikostní tabulkaMaxis - kotníková bandáž - III.komprese velikost M modro-bílá - VELIKOST BANDÁŽE MAXIS kotník

Recenze

Recenze produktu Maxis - kotníková bandáž - III.komprese velikost S modro-bílá

Diskuze

Diskuze k produktu Maxis - kotníková bandáž - III.komprese velikost S modro-bílá

Přidat nový příspěvek do diskuze