Podrobné informace

Antiembolické lýtkové punčochy - vyráběny speciální pletací technikou, která zaručuje současně podélnou i příčnou elasticitu punčochy.

Informace o produktu

Výrobce: MAXIS a.s.
Značka: MAXIS
Kód výrobku: 67239
Kód EAN: 8591285403430
Držitel rozhodnutí: MAXIS a.s.

Užití
Antiembolické lýtkové a stehenní punčochy MAXIS jsou vyráběny speciální pletací technikou, která zaručuje současně podélnou i příčnou elasticitu punčochy. Tato koncepce, která se osvědčuje již desetiletí ve flebologii, je všeobecně uznávaná. Příčná kompresivita je nezávislá na podélném roztažení. Kompresivní účinek ubývá postupně od distální k proximální části. Antiembolické punčochy MAXIS jsou prodyšné a příjemné vůči pokožce, mohou se prát a sterilizovat, jsou vyrobeny z materiálů odolných vůči olejům a mastím.

Materiál
45% lycra, 55% polyamid.
Dodáváno s plnou špičkou s odlehčením za prsty.

Punčochové výrobky MAXIS mají klinicky odzkoušený gradient sestupu tlaku směrem vzhůru, vyvíjí tak největší tlak v kotníku, který se postupně směrem vzhůru snižuje. Svými technologickými parametry splňují nejvyšší požadavky na prevenci a léčbu žilních onemocnění. Kompresivní výrobky nacházejí uplatnění při chorobách horních i dolních končetin (pooperační ortopedické a chirurgické stavy).

Léčebné účinky výrobků MAXIS jsou závislé na správné volbě velikosti a vhodné kompresní třídě.

Recenze

Recenze produktu Maxis ANTITROMBO - lýtková punčocha vel. L

Diskuze

Diskuze k produktu Maxis ANTITROMBO - lýtková punčocha vel. L

Přidat nový příspěvek do diskuze