Podrobné informace

Lubrikační gel aromatizovaný olejem s aroma listů čajovníku australského. Lubrikační gel s přirozeným antiseptickým účinkem. Přírodní léčitel do každé ložnice! Obsahuje dodatečné ošetřující komponenty aloe vera.

Informace o produktu

Výrobce: VULKAN
Značka: PRIMEROS
Kód výrobku: 75332
Kód EAN: 8594068382137
Držitel rozhodnutí: VULKAN

Lubrikační gel je vyrobený na vodní bázi a aromatizovaný olejem čajovníku australského. Je vhodný pro použití s latexovým kondomem.

Lubrikační gel s přirozeným antiseptickým účinkem oleje z listů čajovníku australského. Přírodní léčitel do každé ložnice! Obsahuje dodatečné ošetřující komponenty aloe vera.

Lubrikační gel je vyroben na vodní bázi a obsahuje přídavek oleje čajovníku australského. Je vhodný pro použití s latexovým kondomem. Maloobchodní jednotka s obsahem 100 ml v balení s dávkovačem pro lepší uživatelský komfort.

Značka Primeros vždy reprezentovala bezpečný sex. S určitou nadsázkou lze říci, že se Primeros stal “Baťou mechanické antikoncepce”. Ani jedno století neubralo nic na síle, kterou Primeros představoval v hlavách lidí. Příběh úspěšné značky pokračuje dále. Svět se změnil, ale hodnoty, na kterých značka stojí, nikoli. My v Primerosu stále věříme, že pocit bezpečí vede k lepšímu sexu. Ale lepší sex jde za hranice bezpečí. Bezpečí je podmínka nutná, nikoli však postačující. Věříme, že lepší sex je o respektu k partnerovým tužbám, přáním, fantaziím. 

Proto ve všem, co děláme, chceme pomáhat a inspirovat k lepšímu sexu. Protože věříme, že lepší sex vede k lepšímu a šťastnějšímu životu. Bezpečí, respekt, otevřenost, to jsou hodnoty, na kterých Primeros staví od svého založení dodnes. „Making love better“ vyjadřuje esenci neboli podstatu značky, která se prolíná napříč veškerou komunikací Primerosu.

Recenze (8)

Recenze produktu Lubrikační gel Primeros tea tree 100 ml

Recenze od 8 uživatelů s celkovým hodnocením 93 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (0)

100 %

(2) (2)

100 %

(2) (2)

80 %

(2) (1)

100 %

Doporučuji :)

  • Příjemná vůně

(2) (2)

80 %

(2) (1)

100 %

Doporučuji

  • Osvěžující, příjemný, stimulující
  • Žádné připomínky

(2) (2)

80 %

výborný produkt ve špatném obalu

  • funkční, příjemný,
  • obal, často vytéká (v zavazadle při cestování)

(1) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Lubrikační gel Primeros tea tree 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze