Podrobné informace

Propůjčí vašim rukám mladší vzhled. Zjemní a zklidní pokožku rukou, zabraňuje lámání nehtů. Hydratuje a vyživuje. Ženské ruce - symbol citlivosti a pohlazení.

Informace o produktu

Výrobce: Beauty Plus s.r.o.
Značka: AVON
Kód výrobku: 107745
Kód EAN: 107745
Držitel rozhodnutí: Beauty Plus s.r.o.

Vypovídají o ženě tolik... bohužel také o jejím věku. Proto se starejte o své ruce každý den a používejte krémy na ruce té nejlepší kvality. Brzy zjistíte, že to má smysl.

Jak používat: pro intenzivní hydrataci, podle potřeby, vmasírujte do pokožky rukou a kolem nehtů. Když je pokožka rukou velmi suchá, rozpraskaná nebo podrážděná, můžete si dopřát jednoduchý, ale účinný zábal. Na očištěné a osušené ruce naneseme silnější vrstvu krému, překryjeme igelitovou fólií a zabalíme do předem nahřátého froté ručníku. Po 10 až 15 minutách zábal odstraníme a přebytky krému vmasírujeme nebo odstraníme papírovým kapesníčkem. Ještě pohodlnější regeneraci můžete dopřát pokožce rukou použitím hydratačních rukavic. Naneste silnou vrstvu krému na ruce a nechte 5 minut působit! Rukavice udrží teplo a tím se zvýší účinnost krému. Po 5 minutách budou vaše ruce jemné a důkladně ošetřené jako nikdy předtím! Skvěle Výsledek Vás příjemně překvapí!

Náš TIP: přípravky s bahnem z Mrtvého moře zajistí, že po očistné kúře bude Vaše pokožka krásně jemná a svěží. Zahalte se do léčivé náruče bahenní pleťové masky či detoxikační a zpevňující masky na tělo.Sprchový gel a peeling na nohy s minerální solí Vás příjemně osvěží, krém na chodidla pak starostlivě ošetří... jako královnu Kleopatru... s řadou Planet Spa od Avonu.

Recenze (2)

Recenze produktu Krém na ruce s výtažky z Mrtvého moře 75 ml av03871c10

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (0)

100 %

neznám lepší krém na ruce

(0) (1)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu Krém na ruce s výtažky z Mrtvého moře 75 ml av03871c10

Přidat nový příspěvek do diskuze