Podrobné informace

Zjemňuje ztvrdlou suchou pokožku a předchází tvorbě mozolů. Hydratuje a osvěžuje pokožku, obsahuje vitamin E a minerály bohaté na sůl z Mrtvého moře. Jemná, hýčkaná chodidla jsou velice sexy! Díky správné péči můžete zdůraznit jejich krásu. Vysoce kvalitní krém hydratuje a vyživuje pokožku a zároveň zjemňuje chodidla tak, že vypadají zkrátka úžasně!

Informace o produktu

Produktová řada:
Kód výrobku: 92191
Kód EAN: 92191
Minerályz Mrtvého moře - Mrtvé moře je postaletí známé jakonejvětší přírodníléčivé lázně. Kromě jinéhojej proslavilo černé bahno a solné krystaly,které mají léčivé ikosmetické účinky. Výrobky PlanetSpa s výtažky z Mrtvého mořeobsahují minerály, které pokožkuomlazují a odstraňují z ní toxiny.Navíc ulevují od bolesti, zklidňují auvolňují mysl i tělo.

NabízímeVám řadu přípravků, kterévyužívají léčivýchúčinků bahna z Mrtvého moře. Díkyobsahu cenných minerálů čistí adetoxikuje pokožku vystavenou vlivu znečištěnéhoživotního prostředí. Draslík,sodík, hořčík, kalcium a jódpronikají do pokožky a díky nim je popoužití pokožka zářivá asvěží.

Přípravky sbahnem z Mrtvého moře zajistí, že poočistné kúře bude Vaše pokožkakrásně jemná a svěží. Zahalte se doléčivé náruče bahenní pleťové maskyči detoxikační azpevňující masky na tělo.Sprchový gel a peeling na nohy sminerální solíVás příjemně osvěží, krém na ruce pakstarostlivě ošetří... jako královnuKleopatru... s řadou Planet Spa od Avonu.

Jak používat: nanestev malém množství na chodidla avmasírujte.

Recenze

Recenze produktu Krém na chodidla s výtažky z Mrtvého moře Planet Spa 75 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Krém na chodidla s výtažky z Mrtvého moře Planet Spa 75 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze