Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » I » INADINE

INADINE

Cena (Kč):

Druh zboží

Klíčová vlastnost

Počet ks

Jednotkové množství

Produkty této značky

 • Inadine 5x5cm 25ks

  2 dny

  Slouží pro ošetření akutního povrchového poranění a to i v případě, že došlo k infekci, jako ochrana infekce, při popáleninách, traumatických ranách, k ošetření ulcerujících ran. Frekvence převazu 24h - 5 dní, dle posouzení ošetřujícího lékaře.

  696 Kč

 • Inadine 9.5x9.5cm 25ks

  2 dny

  Pro ošetření povrchových poranění, a to i v případě, že došlo k infekci, jako ochrana infekce při menších popáleninách, traumatických ranách a k ošetřování ulcerujících ran. Frekvence převazu 24 hod - 5 dní, dle posouzení ošetřujícím lékařem.

  949 Kč

 • Inadine 5 x 5cm - 5 kusů jódový sterilní

  2 dny

  Inadine® - Antiseptický neadherentní obvaz. K prevenci a léčbě chronických defektů (bércových vředů, dekubitů, diabetické nohy), infekce v povrchových popáleninách a traumatických poranění se ztrátou kůže. Lze jej též po operaci ke krýtí chirurgické rány, zejména jako prevenci proti možným komplikacím. Kontraindikace: Nesmí se používat u pacientů přecitlivělých na jód, u onemocnění štítné žlázy, při M. Duhring, u těhotných žen od 3. měs. a při kojení, u novorozenců a kojenců až do 6. měsíce věku a u pacientů před aplikaci radiojódu a po ní.

  139 Kč -5% 146 Kč

 • Inadine 9.5x9.5cm/5ks jódový sterilní

  2 dny

  INADINE* je obvaz, impregnovaný mastí, která obsahuje 10% povidone-jodu. Materiál též obsahuje polyetylénglykol a purifikovanou vodu jako inertní složky. Molekula povidonu zajišťuje rovnoměrné uvolňování jódu. Polyetylénglykol poskytuje vodné prostředí, jež umožňuje, aby se jód dostal k bakteriím, které jsou přítomny v ráně. INADINE* se používá při akutním povrchovém poranění a to i v případě, že došlo k infekci, dále jako ochrana infekce při menších popáleninách, při traumatické ztrátě menšího rozsahu a též při ošetřování ulcerujících ran. Je vhodný pro dospělé pacienty a pro děti od stáří šesti měsíců. Kde je možné INADINE* použít? Nepřilnavý obvaz s povidone-jodem Profylaktické použití při menším poranění Při ošetření řezných ran, odřenin, poranění konečků prstů a při pokousání Při ošetření chronických lézí, jako jsou např. bércové vředy nebo proleženiny Jako pooperační profylaxe

  192 Kč

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám