Podrobné informace

PETERLON a FILAPEAU jsou polyamidové nevstřebatelné monofily přírodní barvy (bezbarvé), nebo modré.

Informace o produktu

Výrobce: _PTS
Značka: FILAPEAU
Kód výrobku: 91500
Kód EAN: 0673526
Držitel rozhodnutí: _PTS

Tato vlákna jsou málo elastická a jsou odolná vůči hmoždění chirurgickým nástrojem. Jsou charakteristická vysokou pružností, pevností a klouzavostí.

PETERLON i FILAPEAU splňují základní požadavky Evropského Lékopisu sterilních nevstřebatelných monofilů i základní požadavky Amerického Lékopisu (USP) chirurgických nevstřebatelných vláken.

Indikace
PETERLON a FILAPEAU jsou obzvlášť indikovány na suturu kůže.

Způsob použití
Před použitím vláken PETERLON a/nebo FILAPEAU musí být uživatelé důvěrně obeznámeni s technikou chirurgického výkonu, při kterém se nevstřebatelná vlákna používají. Pro zajištění neporušitelnosti šicího materiálu se doporučuje věnovat zvýšenou pozornost při zakládání stehů, obzvlášť v případě použití chirurgických nástrojů. Bezpečnost uzlů musí být zajištěna chirurgem, tak jak je tomu u všech jiných chirurgických vláken, a to dle typu výkonu a na základě jeho zkušeností. Po ukončení výkonu musí být jehly uloženy do zvláštních k tomu určených nádob. Uvedená vlákna nesměji být používány s protézy se syntetických materiálů.

Kontraindikace
V žádném případě nesmí být uvedené výrobky používány, a to ani dočasně, v kontaktu s centrálním kardiovaskulárním systémem a/nebo centrálním nervovým systémem.

Recenze

Recenze produktu FILAPEAU. 3/8. cutting 35. Nř USP: 2/0

Diskuze

Diskuze k produktu FILAPEAU. 3/8. cutting 35. Nř USP: 2/0

Přidat nový příspěvek do diskuze