Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárny.cz » Články a blogy » Lubrikační gely, nedostatečná vlhkost vagíny a řešení

Lubrikační gely, nedostatečná vlhkost vagíny a řešení

Proč ženy někdy trpí nedostatečnou vlhkostí vagíny?

Nedostatečná vlhkost vagíny může vyvolat pálení až mírnou bolest a tím záporně ovlivnit intimní prožitky. Pohlavní styk se pak stává nepříjemným až bolestivým a tak negativně ovlivňuje partnerský vztah.
 

Je řada důvodů v životě ženy, které způsobují nedostatečnou vlhkost vagíny.

Patří mezi ně zejména:

   - Stres
   - Před a po těhotenské stavy
   - Operační zákrok
   - Chemoterapie
   - Užívání kondomů
   - Menopauza

Potřeba dodatečného vlhčení je zcela normální a běžná skoro pro každou ženu. Použití lubrikačního prostředku může tuto potřebu jednoduše vyřešit. Otázkou však je, jaký lubrikační prostředek použít, aby byl nejen bezpečný, ale i příjemný a cenově výhodný?

Výrobky na bázi přírodních olejů, jako třeba dětské olejíčky, jsou nevhodné pro vnitřní použití a navíc poškozují kondomy (vysoké riziko venerických onemocnění, žloutenky a AIDS). Výrobky na bázi vody rychle vysychají, žmolkovatí a vždy obsahují řadu konzervačních látek, které mohou způsobovat alergie nebo kvasinky.
Nová generace lubrikačních gelů na bázi silikonu dává odpověď na všechny sporné otázky - GLIDE 4 YOU je jeden z nejlepších výrobků na bázi silikonu prodávaných na českém trhu.

Žádejte u svého gynekologa nebo lékárníka.

Mgr. Miroslav Šperl
Majitel firmy MS TRADE s.r.o.

nakupovat

Související zboží

všechny články

Přečtěte si

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám