Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Lubrikační gely, nedostatečná vlhkost vagíny a řešení

Lubrikační gely, nedostatečná vlhkost vagíny a řešení

Péče o tělo Ženy Bolest

Proč ženy někdy trpí nedostatečnou vlhkostí vagíny?

Nedostatečná vlhkost vagíny může vyvolat pálení až mírnou bolest a tím záporně ovlivnit intimní prožitky. Pohlavní styk se pak stává nepříjemným až bolestivým a tak negativně ovlivňuje partnerský vztah.
 

Je řada důvodů v životě ženy, které způsobují nedostatečnou vlhkost vagíny.

Patří mezi ně zejména:

   - Stres
   - Před a po těhotenské stavy
   - Operační zákrok
   - Chemoterapie
   - Užívání kondomů
   - Menopauza

Potřeba dodatečného vlhčení je zcela normální a běžná skoro pro každou ženu. Použití lubrikačního prostředku může tuto potřebu jednoduše vyřešit. Otázkou však je, jaký lubrikační prostředek použít, aby byl nejen bezpečný, ale i příjemný a cenově výhodný?

Výrobky na bázi přírodních olejů, jako třeba dětské olejíčky, jsou nevhodné pro vnitřní použití a navíc poškozují kondomy (vysoké riziko venerických onemocnění, žloutenky a AIDS). Výrobky na bázi vody rychle vysychají, žmolkovatí a vždy obsahují řadu konzervačních látek, které mohou způsobovat alergie nebo kvasinky.
Nová generace lubrikačních gelů na bázi silikonu dává odpověď na všechny sporné otázky - GLIDE 4 YOU je jeden z nejlepších výrobků na bázi silikonu prodávaných na českém trhu.

Žádejte u svého gynekologa nebo lékárníka.

Mgr. Miroslav Šperl
Majitel firmy MS TRADE s.r.o.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám