Lékárna.cz
Hledat

Hubněte s radostí

Hubněte s radostí
Sdílet
Navštivte související produktové kategorie

I hubnutí vás musí bavit. Děláte to hlavně pro svoje zdraví a sami si také určujete, jaká cesta je pro vás ta nejlepší.

S novým rokem si dáváme spoustu předsevzetí. Mezi tradiční novoroční předsevzetí patří: zhubnu, budu žít zdravě, začnu cvičit… Co se ale za těmito frázemi skrývá?

Možná, že to nevíme už ve chvíli, kdy je proneseme. Natož pak po měsíci nebo po půl roce. Po čase se novoroční předsevzetí rozplynou a my zůstaneme naštvaní, nebo zklamaní.

Náš tip

Dejte si hned na začátku jasný cíl! Pak budete přesně vědět, čeho chcete dosáhnout. Např.: Do března zhubnu 5 kilo.

Cíl sám o sobě ale nestačí. Je třeba si stanovit i cestu, po které k němu chcete dojít. Stanovte si tedy úkoly, které budete postupně plnit. Např.: Každý den sním 3 kusy zeleniny. Budu chodit pravidelně cvičit. Budu chodit po schodech pěšky, apod.

Tím, že přeměníte svůj cíl v konkrétní úkoly, máte přesný návod na to, jak uspět.

Základní pravidla

Nezapomeňte však na základní pravidla:

  • Přesně si vymezte jednotlivé úkoly. Čím přesnější vaše zadání budete, tím snáze dosáhnete, čeho chcete. Např. Obecný úkol zní: Budu cvičit. Přesná definice je: 2x týdně budu chodit do bazénu a o víkendu vyrazím na výlet.
  • Váš cíl musí být snadno měřitelný. Při hubnutí vám k tomu stačí váha a krejčovský metr. Nečekejte ale s měřením a vážením až do konce svého snažení, a stanovte si dílčí cíle např. po týdnech, abyste věděli, zda jdete po správné cestě, nebo zda je potřeba něco změnit. V pohybové činnosti vám pomohou i chytré fitness pomůcky včetně náramků a hodinek.
  • Buďte realističtí. Není nic horšího, než si dávat nesplnitelné cíle. Vždyť nemusíte hned vypadat jako model nebo modelka, stačí, když se budete cítit o trochu lépe.
  • Věřte si. Bez důvěry v samu sebe se vám bude hubnout velmi těžce. Zvládli to jiní, tak proč ne vy! Pokud se vám něco nepodaří, nevzdávejte to. Hoďte to za hlavu a jděte dál. Vždyť první cesta nemusí být hned ta správná. Vždy musíme hledat, než najdeme to, co vyhovuje právě nám.
  • Bavte se. Radujte se z maličkostí a buďte pozitivní. I hubnutí vás musí bavit. 

Abychom vám cestu usnadnili, připravili jsme širokou nabídku produktů, které vaše úsilí podpoří. Podívejte se na naši širokou nabídku produktů ke kontrole tělesné hmotnosti a přípravků pro formování těla renomovaných značek snadno rozdělenou do jednotlivých kategorií. Všechny produkty si můžete prohlédnout, přečíst si jejich popis, použití a komentáře těch, kteří je již mají vyzkoušené.

Přejeme vám hodně zábavy a úspěchů při hubnutí!

Navštivte související produktové kategorie
Diety a hubnutí Dietní polévky
Máte dotaz k článku? Napište nám!

Přečtěte si také

Rýma je akutní, infekční a většinou je způsobená viry. Spolu s kašlem jde o nejčastější onemocnění dětí a dospělých. Povíme vám, jak se s ní popasovat, aby vás dlouho netrápila.

více

Dozvíte se, jak chrapot vzniká a co na něj platí, abyste se dostali brzo do formy a začali znovu mluvit.

více

Poradíme, jak správně změřit teplotu u dětí, jak srazit vysokou horečku a kdy už je na čase vyhledat lékaře nebo volat záchranku.

více

Prozradíme vám, čím vším je hlíva ústřičná prospěšná pro náš organismus a také vám poradíme, jak ji užívat, aby našemu tělu prospěla.

více
Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.