Lékárna.cz

Hubněte s radostí

I hubnutí vás musí bavit. Děláte to hlavně pro svoje zdraví a sami si také určujete, jaká cesta je pro vás ta nejlepší.

Hubněte s radostí
Sdílet
Navštivte související produktové kategorie

S novým rokem si dáváme spoustu předsevzetí. Mezi tradiční novoroční předsevzetí patří: zhubnu, budu žít zdravě, začnu cvičit… Co se ale za těmito frázemi skrývá?

Možná, že to nevíme už ve chvíli, kdy je proneseme. Natož pak po měsíci nebo po půl roce. Po čase se novoroční předsevzetí rozplynou a my zůstaneme naštvaní, nebo zklamaní.

Náš tip

Dejte si hned na začátku jasný cíl! Pak budete přesně vědět, čeho chcete dosáhnout. Např.: Do března zhubnu 5 kilo.

Cíl sám o sobě ale nestačí. Je třeba si stanovit i cestu, po které k němu chcete dojít. Stanovte si tedy úkoly, které budete postupně plnit. Např.: Každý den sním 3 kusy zeleniny. Budu chodit pravidelně cvičit. Budu chodit po schodech pěšky, apod.

Tím, že přeměníte svůj cíl v konkrétní úkoly, máte přesný návod na to, jak uspět.

Základní pravidla

Nezapomeňte však na základní pravidla:

  • Přesně si vymezte jednotlivé úkoly. Čím přesnější vaše zadání budete, tím snáze dosáhnete, čeho chcete. Např. Obecný úkol zní: Budu cvičit. Přesná definice je: 2x týdně budu chodit do bazénu a o víkendu vyrazím na výlet.
  • Váš cíl musí být snadno měřitelný. Při hubnutí vám k tomu stačí váha a krejčovský metr. Nečekejte ale s měřením a vážením až do konce svého snažení, a stanovte si dílčí cíle např. po týdnech, abyste věděli, zda jdete po správné cestě, nebo zda je potřeba něco změnit. V pohybové činnosti vám pomohou i chytré fitness pomůcky včetně náramků a hodinek.
  • Buďte realističtí. Není nic horšího, než si dávat nesplnitelné cíle. Vždyť nemusíte hned vypadat jako model nebo modelka, stačí, když se budete cítit o trochu lépe.
  • Věřte si. Bez důvěry v samu sebe se vám bude hubnout velmi těžce. Zvládli to jiní, tak proč ne vy! Pokud se vám něco nepodaří, nevzdávejte to. Hoďte to za hlavu a jděte dál. Vždyť první cesta nemusí být hned ta správná. Vždy musíme hledat, než najdeme to, co vyhovuje právě nám.
  • Bavte se. Radujte se z maličkostí a buďte pozitivní. I hubnutí vás musí bavit. 

Abychom vám cestu usnadnili, připravili jsme širokou nabídku produktů, které vaše úsilí podpoří. Podívejte se na naši širokou nabídku produktů ke kontrole tělesné hmotnosti a přípravků pro formování těla renomovaných značek snadno rozdělenou do jednotlivých kategorií. Všechny produkty si můžete prohlédnout, přečíst si jejich popis, použití a komentáře těch, kteří je již mají vyzkoušené.

Přejeme vám hodně zábavy a úspěchů při hubnutí!

Navštivte související produktové kategorie
Diety a hubnutí Dietní polévky

Přečtěte si také

Probiotika napomáhají imunitnímu systému v boji s nemocemi tím, že podporují zdraví střevního mikrobiomu a chrání ho před škodlivými bakteriemi, kvasinkami, houbami i viry. Najdeme je v běžné stravě,…

více

CRP test slouží k určení toho, zda jde je původcem infekce bakterie či vir. Udává hodnotu C-reaktivního proteinu v krvi. Pokud jeho hladina stoupá, značí to, že v našem těle probíhá infekce. 

více

Toxoplasma gondii je jednobuněčný prvok, který způsobuje stejnojmennou nemoc zvanou toxoplazmóza. Je nenápadná a málokdo o ní ví, že ji má nebo měl. Obávat se jí musí nastávající maminky, protože…

více

Crohnova choroba je autoimunitní chronické onemocnění trávicího traktu. Způsobuje zánětlivé procesy v různých částech trávicí soustavy, nejčastěji však v oblasti spojení tenkého a tlustého střeva.…

více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.