Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Úklidové prostředky » Prostředky na toalety a koupelny » Čističe koupelen

Čističe koupelen

Koupelna – místnost, ve které pečujeme o čistotu našeho těla, prádla atd. potřebuje čas od času také očistný proces. Zvláště, je-li koupelna spojená s toaletou. Mohou se zde množit bakterie a častá vysoká vzdušná vlhkost v této místnosti může také svědčit různým plísním.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Čističe koupelen - detailní popis

Zvolte ten správný přípravek

Začít bychom ale mohli odpadem. V koupelně se velmi často stává, že vlasy, nehty, zbytky mýdla či zubních past a další nečistoty způsobí neprůchodnost vody potrubím. Čistič odpadu je jednoduchým pomocníkem k návratu trubek do původního stavu, navíc je zbaví bakterií a nepříjemného pachu.

Jelikož se stavební či jiné materiály velice často dostávají do kontaktu s kapkami vody, které po sobě mohou zanechávat nejen skvrny, ale i vodní kámen. Čistič na vodní kámen lze použít i na nerezové a chromované materiály a zanechá Vaši koupelnu zářivě čistou.

Vaši koupelnu a toaletu však můžete důkladně čistit, aniž byste zatěžovali přírodní prostředí. Čistič Ecover je vyrobený na rostlinné bázi, je bez toxinů a obsahuje pouze přírodně odbouratelné látky. Můžete tak mít čistou koupelnu a rovněž své svědomí, že neubližujete sobě ani přírodě.

Veškeré přípravky jsou vybaveny rozprašovačem, což zajistí jednoduchou a šetrnou aplikaci i na těžko dostupných místech.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám